Да се представя - фотограф на свободна практика

Krassie

Member
Здравейте! :) Ще използвам възможността да се представя като пълноправен потребител. :)) Казвам се Красимира Чочева и се занимавам с портретна и сватбена фотография. Предлагам и фотозаснемане на събития за бизнес клиенти, а съвсем скоро ще предлагам и продуктова фотография. В момента се опитвам да си направя студио във Варна и се надявам нещата да потръгнат, за да остана тук. От Варна съм, но доскоро живеех в София и приемам ангажименти в двата града без разлика в цените.
Направих си сайт преди повече от година, но все още се мъча със SEO-то и по тази причина съм тук.
Форума е много полезен за мен, много се радвам, че го намерих! :)
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Краси, работата ти ми харесва! Виждам, че си правила корекции по сайта. В правилна посока вървиш. С удоволствие бих ползвал услугите ти, ако ми се наложи.
Искрено ти желая успех!
 
Здравей и мерси много за представянето си. ;)

Надявам се да ти помагат материалите тук и се надявам силно да имаш въпроси и да си ги задаваш в определените секции под формата на теми или постове. Успехи и на мен много ми допада работата ти. :) До нови срещи от мен. :)
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Благодаря ви много! :) Много се радвам, че ви харесва работата ми. :)
Радвам се, че има възможност за представяне на потребителите, защото в повечето форуми, които знам такава опция липсва.
А въпроси има много, ще се възползвам. :)
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Успех, Краси! И да отделиш малко време за писане в блога си :)
 
Здравей,

Ето нещо, в което може да вземеш активно участие: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49101 - ако се занимаваш и с продуктова фотография, ще е много ценно, защото много хора тук търсят тази услуга, поради факта, че имат много магазини за пълнене, и рядко дропшипъра предоставя качествено направени продуктови снимки. :)

Успехи от мен.
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Благодаря ти, Жоро! :)
Ще пусна тема за продуктова фотография, като си направя студиото. А интересно ми е колко от потребителите, които търсят такава са в София и има ли във Варна.
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Мен ме интересува студио под наем във Варна. Ако знаете такива, ще се радвам да споделите.
 
Re: От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Благодаря ти, Жоро! :)
Ще пусна тема за продуктова фотография, като си направя студиото. А интересно ми е колко от потребителите, които търсят такава са в София и има ли във Варна.

Ето нещо, което определено ако зададеш като въпрос или анкета ще помогнеш не само на себе си, но и на много тук. ;)

Нямам търпение да има една такава обява тук, във форума....писна ми да качвам на сайтове, които правя снимки от айфони. :) Честно. :)
 
От: Да се представя - фотограф на свободна практика

Предлагам и фотозаснемане на събития за бизнес клиенти

Развий си мрежа от контакти в Linkedin, комуникацията между непознати не е табу в тази мрежа.
 

Горе