Да се притеснявам ли или не?

des1slav

Member
Здравейте
Имам един малко странен проблем и незнам дали да не се притеснявам.
Значи, сайта ми е на около 20-тина дни
До преди седмица всичко беше наред, пуснах си сайта, сложих си карта в Webmastertools-a, добавях нови статии с уникално съдържание и т.н.
В началото Google май ме хареса, започна да показва резултатите ми на 1-2 страница по най-важните ключови думи.
Добавил съм всяка една от статиите (близо 30) в повечето BG Социални мрежи + Digg, Reddit и Delicio. Добавих сайта в DMOZ (Още не е вписан) И около 20 BG директории
Написах статии в statiite.com, bglogs.com и два блога, един от които е на около година и е по темата (мой беше но го бях забравил до сега) Имам и 3-4 линка от Wikipedia в статии по тематиката на сайта. Още 3 сайта с близка тематика на моя ми пуснаха линкове без аз да пускам към тях. Сложих и подпис в няколко форума в които имам регистрация. Общо взето това съм направил. Резултата до преди седмица достигаше 1000 уникални посещения дневно. Но сега взеха да се стабилизират м/у 600-800
Всичко беше наред до сега. Webmastertools-a ми показваше LOW и Medium PageRang на страниците.
Днес External links ми изчезнаха всичките данни, които бяха вписани до вчера.
Web crawl - също няма данни
Sitemap - Индексирани 15 страници - (бяха 47)
Издърпал ме е и 2-3 позиции по-надолу спрямо вчеращните резултати в търсачката.
Един от сайтовете който е на 2 години ми пусна линк но сме на един сървър (това проблем ли е?)
При всички тези промени, незнам какво да мисля. Моля експертите ако могат да помогнат със съвет, ще ви бъда много благодарен.

п.п. Домейна е регистриран 2 дни преди да пусна сайта.
Вчера добавих поле "tags" с около 20-тина ключови думи.
В webmastertools ми пише съобщение
You have specified ***** as the preferred domain for this site. The information for this domain may not be complete. Please add the site ***** for more complete information. (мислех, че причината за това съобщение е младия домейн)
 
е не са и чак толкова много друго щеше да е ако му е вкарал 20 000 само следобеда макар че някои го бравят и така... и няма проблем

значи сайта вероятно се е ранкнал високо с бонуса за нов сайт дали ще се задържи и къде ще се останови е рано да се каже вероятно ще поденси нагоре надолу изчакаи малко
 
От: Да се притеснявам ли или не?

ами sandbox е сигурно.
п.с.: според мен е него влизат не всички нови домейни,а само тези които бързо трупат линкове.
 
От: Да се притеснявам ли или не?

Едва ли е бил в sandbox, класира страниците но на по-задни позиции. Вече всичко е наред, индексира ми 95% от сайтмап-а качи по-високи позиции и няма проблеми. А за sandbox до сега не съм имал сайт вътре (Надявам се и да нямам), но по принцип избягвам ръчното добавяне в google.
Чакам той да ме намери в социалките.
 

Горе