Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Fozzy

Well-Known Member
На няколко пъти се зачеква темата, но само с недомлъвки се говори. Искам да ми препоръчате ранк тракер, който връща акуратни резултати и най-важното - може да таргетира много адреси наведнъж.

Говорим си например за 100 сайта с по 2-3 ключови думи да се добавят. Давам му да ги провери и сядам да си върша работа като след няколко часа направо отварям и проверявам ранка на всичките. Без да си играя да отварям нови файлове всеки път... разбирате при 100-ина сайта трябва един цял ден да ми минава в тракване на позиции, което не мога да си позволя.

Онлайн инструменти избягвам, но ако има нещо чаааак толкова добро, съм готов да го пробвам.

Идеи?
 
От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Трафик Травис виж. Можеш да слагаш по много думи за сайт, както и да имаш и много сайтове, но задължително ще ти трявбат проксита. Само се ъпдейтва, а и можеш да посочиш за кои търсачки да проверява, както и до колко резултата.
 
Последно редактирано:
От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Платено или безплатно? Маркет Самурай го прави, но трябва да се бръкнеш за около 70$
 
Re: От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Трафик Травис виж. Можеш да слагаш по много думи за сайт, както и да имаш и много сайтове, но задължително ще ти трявбат проксита. Само се ъпдейтва, а и можеш да посочиш за кои търсачки да проверява, както и до колко резултата.

Да, това забравих да спомена. Трависа и Самурая не ме интересуват.
 
Re: От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Платено или безплатно? Маркет Самурай го прави, но трябва да се бръкнеш за около 70$

Самурая го правеше. Дал съм $150 за програмата не смятам, че е нужно да се бръквам с още няколко десетки, за да си следя позициите. С 1 дума - развалиха го.

Иначе да, може и платена да е.
 
От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Rank Tracker-а на Link Assistant е уникален. За да пускаш обаче много едновременни заявки ще ти трябват проксита. Друг вариант е да си ги направиш на график, в еди кой си ден в колко си часа да се проверява еди какво си. Има много приличен човешки симулатор (да изчаква при листването на следваща страница рандом време), прекрасни отчети и още и още и още...
 
Re: От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Rank Tracker-а на Link Assistant е уникален. За да пускаш обаче много едновременни заявки ще ти трябват проксита. Друг вариант е да си ги направиш на график, в еди кой си ден в колко си часа да се проверява еди какво си. Има много приличен човешки симулатор (да изчаква при листването на следваща страница рандом време), прекрасни отчети и още и още и още...

Не се вписва в изискванията. За всеки проект трябва отделен файл. Демек трябва да отворя 100 файла и да ги чеквам.
 
От: Re: От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

Не се вписва в изискванията. За всеки проект трябва отделен файл. Демек трябва да отворя 100 файла и да ги чеквам.

Той си ги лоадва автоматично. За 5 минути си настройваш да ти ги чеква всички и после само минаваш и гледаш резултатите.
 
Re: От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

http://seomonitoring.com/plans-and-signup polzvam 9 dolara ( freelancer ) i sym dovolen.

Rankerizer-ът не става. Не дава точни резултати + всеки проект си е в отделен файл, което не ми върши работа.

Дай наблюдения за seomonitoring-a. Показва ли точно. Интересува ме както за Щатите, така и за БГ. Иначе ще ми трябва по-голям пакет, но $30/месец не са много, стига да показва точно и да върши работа.
 
От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

И аз търся нещо подобно, за щатите и UK само не интересуват.

Реално проксито върши работа, има такива дето ти предлагат няколко IPта и само ти трябва един елементарен скрипт който да рови в гугъла. Според мен това е перфетният вариянт и единствен при който може да си сигурен че никой не ти краде думите,
 
От: Да си поговорим за ранк тракер... този път сериозно

И аз търся нещо добро.В момента ползвам един безплатен, но не вади качествени резултати и често се бъгва.От време на време хвърлям по еднооко и на позициите по думи в webmaster tool-а на google, но пък там 100 пъти по зле...
 

Горе