Да си помогнем взаимно

wowfan

New Member
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ей момчета и момичета, тук всички имаме сайтове и то като гледам все с висок ПР. Предлагам да вземем да си поразменим линкове един с друг и так ще стане нещо като верижна реакция, да си прехвърляме потребителите от един на друг. Предлагам модераторите да направят една страница с линковете на сайтовете ни и всеки който е съгласен с инициативата да качи списъка с линкове на сайта си :D
 
wowfan каза:
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ей момчета и момичета, тук всички имаме сайтове и то като гледам все с висок ПР. Предлагам да вземем да си поразменим линкове един с друг и так ще стане нещо като верижна реакция, да си прехвърляме потребителите от един на друг. Предлагам модераторите да направят една страница с линковете на сайтовете ни и всеки който е съгласен с инициативата да качи списъка с линкове на сайта си :D

Идеята е добра, но това винаги можете да го направите в този раздел: Купува / Продава / Разменя. Там се отваря една тема и се поства кой какво може да предостави. Като пример се сещам за темата "Размяна на линкове с блогове " - и доста блогове "отнесоха" по едно рамо от други. :wink: :lol:
 
wowfan каза:
Айде бе админите, няма ли даси кажете мнението :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Те влизат нощем , поне тогава ги засичам :)
След 1-2 часа , горе-долу , приказвам с тях :)
 
ZzZaPyr каза:
wowfan каза:
Айде бе админите, няма ли даси кажете мнението :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Те влизат нощем , поне тогава ги засичам :)
След 1-2 часа , горе-долу , приказвам с тях :)

Прав си бате - нощни птици сме си:) Но днес малко по-рано за мен. Зарибен съм. :lol:
 
оооооооооо гарантирам ти те винаги са тук ако не тялом то поне духом
 
Е то и аз съм нощна птица, ама ходя и на работа, имам и компютърна фирма и от време на време трябва да се спи :oops:

А що се отнася до купува/продава там постнах ам никой не се обади.
Ама кво да се прави кат не искате няма да ви тормозя повече
 
wowfan каза:
Е то и аз съм нощна птица, ама ходя и на работа, имам и компютърна фирма и от време на време трябва да се спи :oops:

А що се отнася до купува/продава там постнах ам никой не се обади.
Ама кво да се прави кат не искате няма да ви тормозя повече
Виж си лс :)
 
Отивам да поиграя World of Warcraft , ако все пак някои друг се присъедини към инициативата нека да пише :lol:

А и май аз съм най - стар тука - 31 лета съм изкарал :oops: :oops: :oops:
 
wowfan каза:
Отивам да поиграя World of Warcraft , ако все пак някои друг се присъедини към инициативата нека да пише :lol:

А и май аз съм най - стар тука - 31 лета съм изкарал :oops: :oops: :oops:

WoW съкс, цъкай L2

п.с. nikoo11 май също беше на 31
 
wowfan каза:
ОО значи не съм най - стария :twisted:
А за WOW имам си собствен сървър и е мнго по - изпипан от lineage

Не ми се спори на тема WoW vs. L2 щото ще ни отнеме няколко дена ;)

п.с. грешката е моя naskobg е на 33, nikoo11 незнам на колко е. :roll:
 
Съгласен съм напълно, няма нужда да спорим. Така или иначе никой няма да се предаде.
Тука ставаше въпрос за размяна на линкове май
Давайте да правим уникални посетители вместо да си спорим. Па ако се видим някъде на бира може и да поспорим малко :wink:
 
coolice каза:
Е и аз отвреме на време сесещам да поцъкам :) Ама НФС :D Кои на каквото се кефи
дабе да му се незнае и все има една тъп патка дето те притеснява по това време.хахахахаха ебати кефа
 
arsenal каза:
И какъв трафик можеш да предложиш от твоите сайтове??? 8)
http://www.obiavibg.net е бизнес каталог, погледни брояча ако искаш голяма част от посетителите са от търсачки. Имам разменени банери с подобни каталози и в доста държави, ама погледни сам ако искаш и после ще говорим :arrow:
 

Горе