Да си сложиа ли Windows 7?!

От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Бате аз като си зимам комп си го зимам на чарколяци, със сички кутийки, инструкцийки и простотии вътре, демек - лесно може да се познае като отворя кутията на някое от по-скъпите захранвания дали са ми бутнали китайче или не, да не говорим за останалите чаркове :)
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

От вчерашния брои на в-к Труд:

Със заповед на и.д. кмет Минко Герджиков се забранява продажбата на алкохо и алкохолни напитки от 6 сутринта до 00:00 вечерта. Забраната обаче НЕ СЕ ОТНАСЯ за бира! 8)

п.п. - тва що не го пита в темата за кръчмата или скарата ами ся само спамим тука? :)
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Абе и аз така си виках ама за пример една стока дето от 3 години я продавам едва преди месец разбрах че е менте и то съвсем случайно
кутия изработка надписи ЦЕНА всичко оргиналдъ
маде ин джермани ама чепки ...
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Абе и аз така си виках ама за пример една стока дето от 3 години я продавам едва преди месец разбрах че е менте и то съвсем случайно
кутия изработка надписи ЦЕНА всичко оргиналдъ
маде ин джермани ама чепки ...

Имитации винаги ше има баце, докато има китайци, ще има и ментаци :)
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Аз пък съм инат и въпреки, че обичам да слушам (чета) предложения, ще си направя собствена конфигурация. Така удовлетворението ми ще бъде по-пълно. :)
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Намери си активатор в някой торент.
Не мисля, че тук може да се споделя такава информация, все пак е пиратство.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Намери си активатор в някой торент.
Не мисля, че тук може да се споделя такава информация, все пак е пиратство.
Това се опитах да направя преди да пиша тук!
 
От: От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Това се опитах да направя преди да пиша тук!

в замунда има W7loader, не ти ли върши работа?
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Сега се замислих за нещо - знаете ли защо са пуснали издънката Виста, преди 7-цата?
Защото ако не я баха пуснали нямаше да има 7-ца, а 6-ца. Тъпо, а? :p
 
От: От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Сега се замислих за нещо - знаете ли защо са пуснали издънката Виста, преди 7-цата?
Защото ако не я баха пуснали нямаше да има 7-ца, а 6-ца. Тъпо, а? :p
Много тъпо и без смисъл.
 
От: От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Сега се замислих за нещо - знаете ли защо са пуснали издънката Виста, преди 7-цата?
Защото ако не я баха пуснали нямаше да има 7-ца, а 6-ца. Тъпо, а? :p
:lol:
Вистата я пуснаха само за да направят едни бързи пари от бета версията на седмицата. То вистата си е баш бета версия на седмицата.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

kostianev :
До тук съм инсталирал над 35 компютъра с windows 7(с RC версията предимно), използвал съм също и няколко версии теглени от замунда.
ОС-а работи идеално.
Сам си дърпа драйвърите, с изключение на някои супер специфични хардуери:)
Има си активатор(пак в замундата).
Инсталира се за нула време - сравнено с каквото и да е друго.
Лично мнение - доволен съм от 7-цата.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Дайте един качествен торент да дръпна Windows 7 за 32 битов процесор
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Колебая се, дали да си сложа Windows 7 или да си остана с Vista. Принципно не съм много доволен от работата на Vista, защото когато стартирам 4-5 по-тежки приложения и почва да цикли, понякога адски много. Един приятел ми сподели, че е много доволен от 7-цата - можете ли и вие да си кажете мнението?!

Дали е възможно да направя тест на конфигурацията ми, преди да инсталирам евентуално Windows 7 и да стане ясно, дали компютъра може да работи добре с този уин. Спомням си, че за Vista имаше нещо подобно?!

Сложи си:p
Ама първо компа в кофата си сложи:lol:
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Windows 7 е много над Vista-та. Аз карам вече 6-7 месеца с него и при положение, че съм пред екрана по 13-14 часа на ден доста добре се държи.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Windows 7 най- добрия уиндоус който Microsoft са правили.
 
От: Да си сложиа ли Windows 7?!

Най-добре е да си с XP. Все още W7 и WVista имат бъгове.
 

Горе