Да сте забелязали спад в приходите от адсенс последната седмица?

От: Да сте забелязали спад в приходите от адсенс последната седмица?

При мен приходите се увеличават, защото пускам нови и нови сайтове, но като реклами, които би трябвало да са съобразени с контента и съдържанието на сайта - има какво да се желае, особено при българските сайтове.
Не може в сайт за деца да се пускат реклами за застраховки и други простотии, но няма как. Който иска работи с AdSense, който не иска - не работи.....
 
От: Да сте забелязали спад в приходите от адсенс последната седмица?

При мен приходите се увеличават, защото пускам нови и нови сайтове, но като реклами, които би трябвало да са съобразени с контента и съдържанието на сайта - има какво да се желае, особено при българските сайтове.
Не може в сайт за деца да се пускат реклами за застраховки и други простотии, но няма как. Който иска работи с AdSense, който не иска - не работи.....


НЯМА ИСКАШ НЕИСКАШ!!! то няма алтернатива
:)
оня ден ми спрели даже единия сайт от еасуътрадер - бал съм ги то и без това изкарах от тях 150 лева за 5 месеца :) та не си струва да ги говоря
ама ми написали че поради големите изисквания на клиентите си спирали
и били готови да плащат повече за по убави сайтове ма незабелязах да ми дават повече на другия
та го спрях и него :) има 12 лева там останали след превода - да си купят свещи и кисели краставички с тях оо да не забравя и тестове за бременност на дъщерите си !

АДВ.БГ ме мотат за 70 лева два месеца :)
етрадер .. по 30 лева на месец... жалко е
адсенс колкото и да са сякакви все пак изкарват добри пари
та няма кой да им се опре ...

а те доходите пак си се нормализираха явно е било новогодишно пак че е само веднъж в годината тази пуста нова година :)
 
От: Да сте забелязали спад в приходите от адсенс последната седмица?

2008-ма година получих едни 400 долъра от гугъл ... сега за 2009 + 2010 заедно едвам се добрах до 24$ :Д
не знам какво става, но много малко взеха да дават :С
 

Горе