Дебилни клипове!

blackout8

Well-Known Member
Реших да направя тема с най-дъбилните клипве според вас. Аз започвам с това:

[video=youtube;dFel9IGIlAc]https://www.youtube.com/watch?v=dFel9IGIlAc&feature=youtube_gdata_player[/video]
 
От: Дебилни клипове!

"Не знам какво ме очаква вътре, но съм готова да рискувам."
"Я, колко бързо стана. А мислех, че ще отнеме часове."
:lol:
 
От: Дебилни клипове!

издържах до 1.25 мин и след това започнах да търся нож да си прережа вените..
мисля че трябва да направим конкурс за издръжливост и да даваме награди на тези които успеят да го изгледат цялото без да станат маниакално депресивни с мисли за самоубииство ..
 
От: Дебилни клипове!

Брутален клип. Почти съм сигирен, че някое е режисьорче ( 3та година студент) е пипнла 6-ца или стипендиика. Очаквайте свежи напъни от него в българсктот кино след 2-3 години :lol:
 
От: Дебилни клипове!

Аз по-голяма антиреклама на уни не бях гледал!

Целия клип го гледах направо накрая щях ........ добре че търпението и толерантността са ми присъщи!
 
От: Дебилни клипове!

Една позната си закара колата на автосервиз защото цитирам "нещо стърже отдолу". Накрая се оказа, че имало заклещен клон, и естествено монтьорите били загубили ума и дума. :lol:

Ето и две клипчета. Във втория не се знае кое е по-дебилско, клипа или дублажа.

[video=youtube;0eN0b5qdmrA]http://www.youtube.com/watch?v=0eN0b5qdmrA[/video]


[video=youtube;yU32OKdsTqU]https://www.youtube.com/watch?v=yU32OKdsTqU[/video]
 
От: Дебилни клипове!

Ако искам да ходя на библиотека, за мен би било важно да влеза лесно и бързо да се докопам до книгите, които ме интересуват. На този клип му трябва съвсем малко за да го класираме в категория трилър. Толкова сложна бюрокрация, околните се движдат като призраци и главната героиня прекалено много се шашка от една уж обикновена библиотека. Е, ако библиотеките са щаб квартира на организираната престъпност, тази сложна пропускателна система е разбираема.
 
От: Дебилни клипове!

Има нещо сбъркано в целия сценарий на клипа и въобще визията за представянето. Има хора, които през живота си не са влизали в библиотека и това видео съвсем ще ги откаже.
 
От: Дебилни клипове!

Напомня ми на посещение на НАП - там имат такива врати, които се отварят само с магнитни карти. И обстановката е почти толкова депресираща.
 
От: Дебилни клипове!

"Не знам какво ме очаква вътре, но съм готова да рискувам."

Да това изби рибата.

Да не би НБУ с тоя клип да обучават студентите си как да ползват библиотеката? :lol:

Поне можем да сме сигурни, че няма да направят клип "Първи стъпки в дискотеката".

Студентите тия стъпки отдавна са ги извървели :wink:
 
Последно редактирано:
От: Дебилни клипове!

"Я колко много книги... не бях виждала книга през живота си. Толкова са много... почти колкото к**вете, които съм виждала досега."
"Добре, че е университета, че не бях чела нито една досега през живота си. То от тая чалгия време не ми остава."

Баси малоумието.

Мили сегашни и бъдещи студенти. Пет цифрената сума, дадена за този клип, ще бъде включена в таксата ви. Честито!
 

Горе