Продава се: Действащо копие на продавалник

От: Действащо копие на продавалник

Извинявай, ама доста се изсилваш като казваш, че сайта е копие на продавалник. Да, сайт за обяви е, но като функционалност е много далеч от това, което е продавалник (olx)..
 
От: Действащо копие на продавалник

Извинявай, ама доста се изсилваш като казваш, че сайта е копие на продавалник. Да, сайт за обяви е, но като функционалност е много далеч от това, което е продавалник (olx)..

Сайта е копие на стария продавалник, пич, моля не спами излишно, не ме интересува мнението ти.
 
От: Действащо копие на продавалник

Може ли демо на лично ?

serialbg has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
От: Действащо копие на продавалник

Може ли и на мен на ЛС цена и сайта. Мерси
 
От: Действащо копие на продавалник

Прати съм лс на всички.
 
От: Действащо копие на продавалник

Имам интерес. Ако може и на мен цена и линк.
Благодаря предварително!
 
От: Действащо копие на продавалник

Бъмп..............................................................
 
От: Действащо копие на продавалник

Дай едно лично и на мен ако можеш с цена, линк и повече инфо(ако не ти е проблем)
 
От: Действащо копие на продавалник

Извинявай, че и аз ще ти спамя темата, но след като съм бил заинтересован и си загубил времето ми да прегледам сайт, за който твърдиш, че е копие на стария продавалник, значи мога да се изкажа.
Сайта наистина е за обяви, но и наистина е много далеч от копие на продавалник. Копие не мога да нарека дори и magazinera.bg, защото не е копие, а по-скоро реплика. Сайта, който предлагаш няма нищо общо нито с копие, нито с реплика на продавалник! Това е в моите очи.

Все пак, желая ти успех с продажбата! ;)
 

Горе