Ден на победата

Русские сказки - знаете ли, че там се крие нашето творение:)
 
 
 
Щом Петко Войвода го е казал, значи това ще е. Почваме от една метла за пред вас, да се почувстват комшиите, че на улицата всичко е изметено.
 
Волхв-те се събудиха от Сибир. ....отново
 
Волхв - това са хора, които паазят нашата история.
 
Те имат нечовешки способности, живеят далече от нас, защото ние сме идиоти, правиме бизнес:)
 
Но ни наблюдават, кой как се развива
 
Мурилски истории, както каза от началото :D

wcjhElS.jpg
 
И ни искат най-доброто.
 
Скорпи, разкарай ги тези каринки, да не склориламе
 
..
Срещнали се бялото кръвно телце и червеното кръвно телце
Бялото кръвно телце говори на червеното кръвно телце
- Абе брато къде се губиш толкова години, аз вече обиколих света няколко пъти, пари, жени, коли, какво ли не видях по света, ама некой ми каза, че имало някакъв Човек. Е ако ти кажа, че така и не го видях този човек неа ми повярваш, какво ли не правех - и врачки и благотворителни дружества, абе знаеш всичко опитах.
Червеното кръвно телце към бялото кръвно телце.
- Брато, при мен същата работа, знаеш ме, че и аз съм голямата работа, мангизи, даавери, жени, коли, управлевам съдбите на служителите си, да не ти разправаам, абе имам си всичко, но и на мен ми казаха, че имало Човек. И аз не го видях като теб. Сигурно нещо се ебават с нас, защото сме преуспели пичове.
Та така, бялото и червеното кръвни телца взели взаимно решене, че се ебават с тях с този Човек и продължили да си обикалят Света, наслаждавайки се на благата си.
 
Последно редактирано:
 
Човек, не знам какво стана с теб, преди няколко години не пускаше такива неща, къде си ходил?
 
Човек, не знам какво стана с теб, преди няколко години не пускаше такива неща, къде си ходил?
Прочети вица ми и да ти чуя мнението
 

Горе