Ден на победата

На мен ми е по-интересно колко плащат на Блинки за неговата "толерантност".
Явно Блинки може да мисли. За това и е толерантен. Иначе трябва да прекръсти форма си, за да угоди на русофилски получовеци. И аз бих правил, като него.
 
Тоя Павлин си е явен трол, ръси едни и същи мантри във всички теми. Има още 1-2 като него, което означава, че форума е вървежен :D
Такива са мненията на всеки ограничен русофилистик :) З да си русофил трбва да си такъв :) Интелекта и русофилията никога на намират място в един човек :)
 
Тук всеки плаща на някого за нещо, само на мен не ми плащат :(
Няма да ти повярват. В русофилското мислене няма как да мине идеята, че човек може и да не е продажен. Те са се продали, при това прекарвайки се адски. Това са направили под упавлението на русофилските си роднини. Децата им са на запад и все по-рядко ги виждат, но русофилията е вид психическо заболяване и преодолява дори родителските инстинкти. Не очаквай нищо нормално от русофилистици.
 
Последно редактирано:
Личи си кой е ограничения в мисленето. Сигурно всяка сутрин падаш на колене и се молиш пред иконата на Бат Бойко да ти отпусне някоя друга стотинка повечко, за троленето по форумите. Интелекта ти е равностоен на средностатистическо шимпанзе от зоологическата.
 
Личи си кой е ограничения в мисленето. Сигурно всяка сутрин падаш на колене и се молиш пред иконата на Бат Бойко да ти отпусне някоя друга стотинка повечко, за троленето по форумите. Интелекта ти е равностоен на средностатистическо шимпанзе от зоологическата.
Направо звънкам на Шорош :) и оня ми казва послледните статистики за това колко руснаци са подали искане за зелена карта в САЩ :) Щото нали се сещаш. че всички уж големи русофили всяка вечер ревете, като магарици по западните Скайп и Фейсбук на децата си, дето са отишли в лошия запад, че да избягат от русофилията Ви. Та дедко Шорош решава да се посмее на русофилската тъпотия и мята 10-20 000 доларчета за един месец базикане на русофилски алкохолици. :) Аз пък и без пари пак си ги "храня", така че всички сме доволни.



П.С. Иначе сам го каза. Дори шимпанзетата са по-умни от русофилистиците... :)
 
Последно редактирано:
Личи си кой е ограничения в мисленето. Сигурно всяка сутрин падаш на колене и се молиш пред иконата на Бат Бойко да ти отпусне някоя друга стотинка повечко, за троленето по форумите. Интелекта ти е равностоен на средностатистическо шимпанзе от зоологическата.


Не се хаби, сега е активен покрай световното.Умират на мъка отрепките.
 
Не се хаби, сега е активен покрай световното.Умират на мъка отрепките.
Световното, дето е измислено на запад и се прави в Русия ли? ХАХАХАХА Че то ако не е нещо западно там ще са още по-големи крепостни селяни :) Нека и черните бразилци да опънат някоя инфектирана, гладна рускиня. :) Иначе руските национали най-много съжаляват че не е някъде на запад, че да могат пак да избягат половината :) Сега няма как, освен пак да се крият в куфари на заминаващи си западняци :)
 
 
 
 
Световното, дето е измислено на запад и се прави в Русия ли? ХАХАХАХА Че то ако не е нещо западно там ще са още по-големи крепостни селяни :) Нека и черните бразилци да опънат някоя инфектирана, гладна рускиня. :) Иначе руските национали най-много съжаляват че не е някъде на запад, че да могат пак да избягат половината :) Сега няма как, освен пак да се крият в куфари на заминаващи си западняци :)
Днеска минавам през Борисовата градина, гледам заградили, абе цска-то, колко съм викал за тях пак нищо не направиха..
 
 
 
Дали се срамуваме да се наречем Българи...:)
 
 
 
Днеска минавам през Борисовата градина, гледам заградили, абе цска-то, колко съм викал за тях пак нищо не направиха..
Аз с велосипеда пътувам, понеже вече навъртях над 3500км, през борисовата ми беше напряко:)
 
Дослуша ми се малко чалга да го еба:)
 
Серафим Софийски - бледа сянка на Паисий Хилендарски, но поне се е опитвал да стигне неговата кариера
 

Горе