Деян <=> проф. Юлиан Вучков

Freak

New Member
Днеска като четох постовете, че се изнервих и не бях влизал 2 седмици, Деян Марковски ми заприлича на професор Вучков. Същия като него е - вярва си твърде и ако някой не е на неговото мнение го реже и почва да го обижда. Съжелявам за спамерската тема, ама ми дойде това прозрение.
 
Междудругото и на мен отдавна ми се върти абсолючтно същата асоциация в главата , сериозно
 
Има голяма разлика между тях и техния стил. Не бъдете банални :wink: Докато господин Апостолов се смята за capo di tutti capi, Деян просто прави това, което може и се хвали.

Поне Апостолов е по-интелигентен. Ако нямаше повече от три сайта и не беше българският номер едно спамър, можеше да има много по-добър имидж в България :)

И замислете се над друго - кога Деян би написал книга?
 
Freak каза:
и ако някой не е на неговото мнение го реже и почва да го обижда. прозрение.
Чети по внимателно и ще разбереш че почнах да ви обиждам защото вие първи почнахте д м обиждате. Както виждаш спрях да пиша в тоя форум така че не говори за мен. Все 1 ме няма.
 
ти ако беше малко по голям нямаше да направиш така че да те обиждат защо само тебе обиждат?
 
Sobieski каза:
ти ако беше малко по голям нямаше да направиш така че да те обиждат защо само тебе обиждат?
Няма да тръгна сега да доказвам че съм невинен. Просто не съм длъжен.
Ако искаш ти докажи че съм виновен.
 
man0l каза:
Насочете тази "енергия" към сайтовете си що се карате :)
Ама добре го каза. Също е и моето мнение. Пишете контент за сайтовете си, а не за тази тема в която се карате и бъвкате. ЩЕ ви е от полза повече, гаранция ви давам. :)
 

Горе