Дизайнер търси програмист

Lina_

New Member
Здравейте! Аз съм абсолютно начинаещ и самоук UX дизайнер. В момента работя по първия си реален проект за продуктов сайт. Отговорностите ми към самия проект са големи, тъй като освен дизайна и съпътстващия го процес, трябва да се погрижа и за брандинга, копирайтърството, както и да намеря програмист, който да вдъхне живот на сайта.

В момента съм в крайната фаза на рисърч частта. Предстои ми до дни да започна работа по lo-fi и скоро след това hi-fi wireframes и прототипиране за десктоп и мобайл. Работя с XD. Приблизителният обем на страници е 5-6.

Надявам се да успея да открия сред вас професионалист, който да подходи с известно разбиране към неопитността ми. Умишлено търся човек преди да започна работа по дизайна за да може програмистът да участва от самото начало и да е наясно с решенията и намеренията ми, съответно да има право на възражения и съвети. Може да отправите запитвания и оферти на ЛС или в коментарите.

Поздрави,
Лина
 
Последно редактирано:
Ами може да видим картинките?
 
Здравейте, Lina_,

Интересно ми е, как мислите да се погрижите за копирайтърството? Ако е като с програмирането, обадете се. Обещавам да подходя с разбиране.

Успех със сайта.
 
Здравейте, смени на inDesign и може да намериш програмист.

Поздрави,
Станимир И
 
Хаха Станимире, недей така.

До авторката на темата, какво ще представлява сайта? На готова платформа ли ще се прави, изцяло къстъм ли ще е, статичен, динамичен?
От dev до dev разлика има и без да се знае отговора на горните въпроси, не разбирам защо колегите бързат да си пращат номерата.
Това не е като да стоиш подпрян на сградата на централна поща и като мине буса да викате "и аз търся работа". Нека първо видим за какво става на въпрос, от какво има нужда, дали и как можем да сме полезни.
 
Хаха Станимире, недей така.

До авторката на темата, какво ще представлява сайта? На готова платформа ли ще се прави, изцяло къстъм ли ще е, статичен, динамичен?
От dev до dev разлика има и без да се знае отговора на горните въпроси, не разбирам защо колегите бързат да си пращат номерата.
Това не е като да стоиш подпрян на сградата на централна поща и като мине буса да викате "и аз търся работа". Нека първо видим за какво става на въпрос, от какво има нужда, дали и как можем да сме полезни.

Привет, сайтът ще е изцяло къстъм и ще има някои микроанимации. Ако можете да помогнете ще съм много щастлива.
 

Горе