Дизайн за уеб браузър игра.

spirosi

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся човек за изработка на дизайн за бразър игра.

Какво трябва да се направи:

1. Цялостна визия и изработка на заглавна страница, вътрешната страница и карта. Тук се включва и логото.
2. Изработка на картинките за сгради и единици.


Цените за първа и втора точка да се разделят. Пример 1ва точка струва 5 лева, втора точка струва 5 лева.

Време за изпълнение на работата.

Ако някой смята да даде невъзможно кратки срокове и да закъснее трябва да знае, че при неспазване на сроковете евентуалната договорка отпада и няма да получи плащане.

Линк към портфолио или към изработени от вас материали е +.

Предпочитан начин за контактуване е скайп.

За до оточняващи въпроси, или ако съм пропуснал да спомена нещо което трябва да се каже, моля да се задават в темата за да не се налага на всеки по отделно да се дава отговор.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Малко допълнителна информация.

Забравих да кажа, че играта е в съвременен тип. Единиците ще са от типа на войничета, танкчета, самолетчета ....

Друга информация за играта не се дава. Цената която давате тук е орентировъчна.
Допълнителна информация ще бъде дадена само на сериозните и приемливи за нас оферти за до уточняване на точната цена.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

За изискванията които си дал трябва да дадеш най-малко 600лв. за що годе качествена изработка. По-добре отиди в фирма, при хора с опит за да не останеш разочарован.

П.с. Не се заяждам, просто отбелязвам. Успех.
 
От: От: Дизайн за уеб браузър игра.

За изискванията които си дал трябва да дадеш най-малко 600лв. за що годе качествена изработка. По-добре отиди в фирма, при хора с опит за да не останеш разочарован.

П.с. Не се заяждам, просто отбелязвам. Успех.

Искаш да кажеш най-малко 3000
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Тия суми не знам как си ги измислихте.... не търся някой на ръка да ми изрисува цялата игра за да давам такива суми. Ако сте останали с такова впечатление сте сгрешили.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Тия суми не знам как си ги измислихте....

Не можеш да оценяваш труда на другите, и ти като всички искаш да "минеш метър", колкото се може по-евтино, даже ако може и за "жълти стотинки" да се съгласят, а най-добре и да си платят за да ти направят дизайна.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Не можеш да оценяваш труда на другите, и ти като всички искаш да "минеш метър", колкото се може по-евтино, даже ако може и за "жълти стотинки" да се съгласят, а най-добре и да си платят за да ти направят дизайна.

Не искам да мина метър, но няма и да платя нереална цена. Знам какво искам, и знам горе доло колко струва това което искам. Това което искам не струва 3000 лева.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Тъй като е станало някакво объркване, искам да изясня още някоко неща.

Това за картинките на единиците и прочие не означава рисуване на ръка на стотици картинки на герои и други подобни. Това което се иска е обикновена картинка която да носи символното значение. Давам пример за да стане по ясно:

Такова дивизия - картинка на танкче която да символизира танкова дивизия
Пехотна дивизия - войници с пушки - символизират пехотна дивизия.....
Самолет - картинка на самолетче което символизира самолетна дивизия ...
Като примерно може да има 2 вида танкове - съответно ще има 2 танка който трябва да се различават визуално но да носят същия смисъл. За да може да се разбере какво има с 1 поглед.

П.С. общо 50тина такива картинки в общо 5 или 6 категории - 1 категория е танковете примерно където ще има 3 вида танкове.
 
Последно редактирано:
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Тъй като е станало някакво объркване, искам да изясня още някоко неща.

Това за картинките на единиците и прочие не означава рисуване на ръка на стотици картинки на герои и други подобни. Това което се иска е обикновена картинка която да носи символното значение. Давам пример за да стане по ясно:

Такова дивизия - картинка на танкче която да символизира танкова дивизия
Пехотна дивизия - войници с пушки - символизират пехотна дивизия.....
Самолет - картинка на самолетче което символизира самолетна дивизия ...
Като примерно може да има 2 вида танкове - съответно ще има 2 танка който трябва да се различават визуално но да носят същия смисъл. За да може да се разбере какво има с 1 поглед.

П.С. общо 50тина такива картинки в общо 5 или 6 категории - 1 категория е танковете примерно където ще има 3 вида танкове.



Те тези картинки, нали си имат авторски права, които струват пари. Ако проектът ти е сериозен, звучи абсурдно да искаш да си смъкнеш картинките от google. За такъв дизайн не ти мърдат минимум 500 лева
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Ами 500 -- 500 лева. Стига това което ми се предложи да си заслужи парите нямам проблем. Ако имате конкретно предложение, моля пишете ми на скайп. Ако само ще ми казвате колко струва, искам да ви оведомя, че съм направил кратко проучване и смятам, че съм на ясно кое колко струва.
Благодаря ви за мнението все пак.

Те тези картинки, нали си имат авторски права, които струват пари. Ако проектът ти е сериозен, звучи абсурдно да искаш да си смъкнеш картинките от google. За такъв дизайн не ти мърдат минимум 500 лева
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Ако само ще ми казвате колко струва, искам да ви оведомя, че съм направил кратко проучване и смятам, че съм на ясно кое колко струва.

Питам те, защото имам интерес, а не да се намирам на "сладки приказки". Но с предните си мнения показваш нещо друго, а не това, че си готов да платиш съответната цена за качество. Ти плащаш цена не само за "танкчета" и "самолетчета", но искаш цялостен дизайн на игра. Това си струва пари. AlanFort ти подсказа колко струва това.

Искам да те уверя, а и не само теб - преди да пратя оферта за нещо, било то за дизайн или други услуги, то харесвам да преценя човека какво мисли, какъв е, как се отнася с другите. А смятай, тук доста хора са така и не им харесва да си губят времето с някой, който им е направил лошо впечатление в дискусиите и в собствената си обява.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Намерихме подходящия човек и се договорихме за цена и време за изработка. Благодаря на всички отзовали се.

На вниманието на " AlanFort " и " Странникът " искам да кажа следното : От явилите се по обявата, няма поискана сума която да е приблизително или равна на 3000 лева. Най високата оферта която получихме е в пъти по ниска от тази. Но явно вашият труд струва повече от този на останалите.....или поне явно така си мислите.
Не е хубаво да се появявате и да пускате "миризливки" по темите и да се правите на света вода не напита после относно как другите се заяждат с вас.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

spirosi изчакай да видиш свършената работа за тези пари и тогава се заяждай с хората които те посъветваха да не се излагаш с такива обяви. Ще е интересно на всички накрая да покажеш направените неща и цената която си платил за тях, защото на никой не стана ясно какво точно ти се върти в главата, че искаш такива неща за толкова пари.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Като стане готово ще пусна една покана и една дискусия за цените ще направим.

spirosi изчакай да видиш свършената работа за тези пари и тогава се заяждай с хората които те посъветваха да не се излагаш с такива обяви. Ще е интересно на всички накрая да покажеш направените неща и цената която си платил за тях, защото на никой не стана ясно какво точно ти се върти в главата, че искаш такива неща за толкова пари.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Постни после сайта с играта да се посмеем.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Може и да поцъкаме... :D

1. Цялостна визия и изработка на заглавна страница, вътрешната страница и карта. Тук се включва и логото.
Интересно ми е да видя това и колко е струвало. ;)
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Моята оферта също беше ниска като цена, но аз останах с грешно впечатление, че става въпрос за създаването на 40-50 картинки, тип бутони.., за цялостен дизайн едва ли цената ще е по-малка от 4-цифрена сума...
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Тъй като е станало някакво объркване, искам да изясня още някоко неща.

Това за картинките на единиците и прочие не означава рисуване на ръка на стотици картинки на герои и други подобни. Това което се иска е обикновена картинка която да носи символното значение. Давам пример за да стане по ясно:

Такова дивизия - картинка на танкче която да символизира танкова дивизия
Пехотна дивизия - войници с пушки - символизират пехотна дивизия.....
Самолет - картинка на самолетче което символизира самолетна дивизия ...
Като примерно може да има 2 вида танкове - съответно ще има 2 танка който трябва да се различават визуално но да носят същия смисъл. За да може да се разбере какво има с 1 поглед.

П.С. общо 50тина такива картинки в общо 5 или 6 категории - 1 категория е танковете примерно където ще има 3 вида танкове.


Нали си наясно, че тия картинки трябва да са много подобни помежду си, а такива в интернет трудно ще намериш - тоест трябва да се рисуват от нулата специално за твоя "сайт" - а това горното, което съм го болднал - май си противоречиш много, но пък има 1 израз - колкото плащаш - толкова получаваш - за 500 лева един дизайнер, който разбира от дизайн ще ти направи само някакъв изглед на сайта и то не на стотици страници, а само на няколко.


пс: нямам нищо общо с дизайнерската работа, да не си помислиш, че имам претенции за тая измислена обява.
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Първоначално и на мен ми изникнаха в главата суми от рода на 2-3000лв - напълно нормално според мен при подобен тип работа. След това обаче останах с впечатлението, че авторът на обявата не търси качеството за което си мисля (примерно игра с графики тип Империя онлайн) и картинките се предполага да са нещо различно от това. Успех с играта :)
 
От: Дизайн за уеб браузър игра.

Иска иконки.
Ама иконките ич не са проста работа.
Никой няма да му нарисува къстъм нормални иконки - ще му намерят отнякъде от Интернета готови.

Горният човек, освен от иконки (ако въобще седне да ги рисува), трябва да може да направи и цялостен дизайн на сайта. Което е леко по-различна дисциплина.

Кажете ми кой с горните умения би седнал да копа за 500 лв с условието, че плащане след свършена работа, и само ако е в срок, идващо от юзър с ИТРЕЙДЪР: 1.
???

Сигурен съм че има много мераклии да свършат работата, не ме разбирайте погрешно... Затова и поисках да видим резултата. Щото имам определени очаквания.
 

Горе