Дийплинкове , съвети

От: Дийплинкове , съвети

Ами сателити.
 
От: Дийплинкове , съвети

Ние имаме доста сателитки , но са с лоши домейни ( от wordpress / blogger ) , тия дни ще купим домейни на кирилица , засега освен това , ползвам и субмит в социални мрежи ( ен ) .
 
От: Re: Дийплинкове , съвети

senuke + scrapebox :)
стават ли за нещо тия?
като видя тия банални сейлс страници и все имам чувството че искат да ме скамят...
 
От: Re: Дийплинкове , съвети

стават ли за нещо тия?
като видя тия банални сейлс страници и все имам чувството че искат да ме скамят...

може да видиш ревютата за тях в imreportcard...
за пари се пише там, но все пак от работили с програмите и продуктите и то не с кракнатите версии предполагам....
 
Последно редактирано:
От: Re: Дийплинкове , съвети

като видя тия банални сейлс страници и все имам чувството че искат да ме скамят...

[offtopic]
И аз съм така деа, обаче гледам че всички вече такива сейлс страници си правят, и готините продукти също. Разправят че много повече продавали...
Особено тия интернет маркетерите май всичките са с такива и немое ги разбереш кой е скамър :)
 
От: Дийплинкове , съвети

То хубави работи пише за него ама мене ми е интересно дали Харро е доволен от тях... понеже едното е $127 на месец, а другото - флат $97.
Или само подфърля голи идеи и гледа сеир отстрани? :)
 
:D

Всеки знае за тия софт-ове, няма да им пиша всички характеристики.
Аз съм си доволен, ко да кажа друго :wink:

Със SB може лесно за няколко седмици да натрупаш няколко К баклинкс,
да намериш таргетирани блогове и после само тряя отделиш тия дето ауто-апровват коментите или да крадеш линковете на компетитора ти. Аз не ги отделям по PR или do-no-follow насякъде бухам :wink:

Сенук-а сега в комбинациа с TBS кърти мифки :wink: + декап4а, 1000+ форума, всички големи видео сайтове и др новости. Перфект за сателитки също, кат цяло за това го ползвам :wink:
много забавно е с тия софтове :D в топ 5 ми са.

п.с. все пак са някакъв тоол само всичко може и ръчно да си го правите, това са само да ви съкратят времето(драстично и не всеки може правилно да ги ползва), за да се концентрирате върху други по-важни неща, не очаквайте магии!!:)
 
От: Дийплинкове , съвети

Пускайте линкове от Сателити, от статии, от статус.нет микроблогове и от социалките. Може да ползваш и агрегатори за пълнене на сателитките после за по-голяма автоматизация. Наблягайте на уникалността на контента, ако ще е копи-пейст по-добре не си правете труда :)
 
От: Дийплинкове , съвети

Ето какво направих : 3 сателитки , 1 блог и главния сайт > сателитките имат по 10 статии, блога има +50 артикълс , всичко това е свързано линкнато така, че г. да не се усети ( през соц. мрежи, и т.н. )
А линковете от сателитките правя с Traffic Anarchy > препоръчвам го горещо за ен сайтове.

Иначе мерси за съветите
 
От: Дийплинкове , съвети

То хубави работи пише за него ама мене ми е интересно дали Харро е доволен от тях... понеже едното е $127 на месец, а другото - флат $97.
Или само подфърля голи идеи и гледа сеир отстрани? :)
Зависи как го ползваш.
 

Горе