Директории за сайтове

От: Директории за сайтове

Прати ми Информация на ЛС
 
От: Директории за сайтове

Тук определено прескачат искри:) Невъзможнтата любов между преиграващ в своята самооценка интелектуалец и ядящ лютеница чалготечен webмaster. Уви, не сме по времето на 90-те, иначе веднага биха ви лапнали като главние герои на някоя пуерториканска сапунка:)
 
Strana и copypaster ... няма значение кои е започнал пръв ама ако пак ви засека да правите същото

ще почивате по 10 дни да се успокоите

то бива бива ама прекалявате...
 
Изтрихмуя на мен темата ми изглежда така Screenshot from 2013-08-27 12:37:22.jpg и не съм доогледал докато съм модерирал в 4 през нощта (с 80 + съобщения на една страница)

понеже съм ви софтделиитнал утре да ви прочете блинки какви сте гениални
 
От: Re: Директории за сайтове

Strana и copypaster ... няма значение кои е започнал пръв ама ако пак ви засека да правите същото

ще почивате по 10 дни да се успокоите

то бива бива ама прекалявате...

Що бе? Аз мислех, че в този форум е прието в темите в "Пазар" да се флуди и да се пишат глупости. Просто върнах жеста на кокибастъра. На мен ми цапотеха темата в "Пазар", защо да не им го правя и аз? Такъв съм си, не обичам да оставам длъжен.
 
От: Директории за сайтове

То си пролича какъв си...ама аз друго предлагам - хайде и двамата да изядем по един едномесечен бан?!! Кво ше каеш, кат си такъв смелчак :) Ама бан как си треве - да не казвам аз как треве да е :twisted:
 
От: Директории за сайтове

Е на кого ще се смеят хората цял месец, ако получиш бан? Няма да им е интересно.

А аз в началото на септември си заминавам и предполагам, че не само в този форум, но и в други българоезични сайтове едва ли ще влизам до зимата.
 
От: Re: Директории за сайтове

Що бе? Аз мислех, че в този форум е прието в темите в "Пазар" да се флуди и да се пишат глупости. Просто върнах жеста на кокибастъра. На мен ми цапотеха темата в "Пазар", защо да не им го правя и аз? Такъв съм си, не обичам да оставам длъжен.

Не обвинявай Форума и за това, че сам си прееба темата
Сега може да не става ясно, защото повечето е изтрито, но аз знам къф смешник си винаги ще ти го напомням
 
От: Директории за сайтове

Охооооо тая тема как е изпаднала, едвам я намерих :)

Ето цени за тези дет съм им дал инфо:

1. 130лв
2. 90лв
3. 120лв
4. Отпада
5. Отпада
6. 80лв

Тези които нямат инфо да ми пишат да им пратя номерцата попълнени с домейните :)
 
От: Директории за сайтове

Прати инфо с домейните че тая тема не мога и хвана края
 

Горе