Директория бизнес каталог

Detritus

Member
Здравейте искам да ви представя новата си директория бизнес каталог. Какво включва:

Добавяне на уеб сайт (без регистрация);
Добавяне на фирма (без регистрация);
Добавяне на статия (регистрация);

Всички връзки са dofollow, url адресите са на кирилица и се формират автоматично, например site.com/речник/категория/подкатегория/име-на-страницата.

Не всичко по дизайнът и функционалността е изтествано, така че ще съм благодарен ако някой забележи нещо нередно да ми каже. Малко градивна критика също няма да е излишна :).
 
От: Директория бизнес каталог

Не улесняваш нито потребителя, нито субмитера с толкова категории и подкатегории. Напротив!

И една къстъм фавиконка ще седи по-добре!

Другото май е добре...
 
От: Директория бизнес каталог

Имам проблем с добавянето на етикети.
 
От: Директория бизнес каталог

@biaaro
Прав си за категориите, ще измахам маловажните като ми остане време.

@Maverick
Какъв точно е проблема с етикетите. Написано е пределно ясно, полето е задължително и за да добавиш етикет трябва да натиснеш "enter" или + до полето.
 
От: Директория бизнес каталог

@Detritus и по 2та начина пробвам, но нищо не става. Само ми презарежда страницата.
с мозила на вин7 съм
 
От: Директория бизнес каталог

Хъх, изтествал съм го на всички известни браузъри и нищо такова не съм видял. Може ли някакъв скрийншот, за да видя какво се случва? С коя версия на мозила си?
 
От: Директория бизнес каталог

Проблема идва от това, че не съм се регистрирал. Но никъде не ми пише, че трябва да бъда регистриран за да мога да добавям.
 
От: Директория бизнес каталог

@Maverick

В началото на поста съм написал кое е с регистрация и кое без (статия с регистрация, фирма и уеб сайт без).
 
От: Директория бизнес каталог

Колега може да включиш кеша да зарежда и да ти компресиса Css-сите подгледни в меню Производителност, че много бавно зарежда или е от сървъра ;)
 
От: Директория бизнес каталог

Колега може да включиш кеша да зарежда и да ти компресиса Css-сите подгледни в меню Производителност, че много бавно зарежда или е от сървъра ;)

Кешът е пуснат и си зарежда добре, като гледам в колко часа си постнал точно тогава доизглаждах разни неща, и затова е било бавно. Ако го бях оставил пуснат при всяка промяна по скриптовете трябва да го трия за да видя какво се случва :).
 

Горе