Дискусия 2014 относно модерацията в Пазарът и принципте на предлагане и коментиране

От: Български тематични сайтове

Защо няма сделки съм отговорил в много други теми, които ти няма как да видиш защото си тук с единствената причина да бръмнеш некой с 5 лева. Това е и доказателство и пояснение към най-умният ТИ, защо хората коментират подобни теми, сайтовете в тях и естествено цените им. АКо не бях прав вече щеше да си продал поне един сайт, БИЛО И НА ЛИЧНО

Това не е пазар в сайт за обяви, а в специализиран форум, където повече имат опит от сайтове и трябва да бъдеш много уверен, когато някой постави под въпрос потенциалността на офертата ти, както и цената й. И при всички случаи не може да бъде повод за държанието ти - обиди към всички, за тези към "модераторът" просто нямам сили да коментирам, поради зверско недоумение причиняващо наистина главобол
 
От: Български тематични сайтове

Българският не спада към топ-5 на световните езици и към български сайтове няма международен интерес. Все пак не е английски, испански или руски (за азиатските двама езикови великани да не говорим).

И по-добре!
Все пак не сме били колонизатори като Испания, Великобритания и Русия :wink:

ти няма ли да изчезваш? въобще! от форума и от България? (но този път завинаги)
 
От: От: Български тематични сайтове

Давам възможност на българите тук да пробият по-лесно на доста труден за тях международен пазар.

Хубаво е че пишеш в трето лице, защото наистина трябва да се разберът истинските ти мотиви
 
От: От: Български тематични сайтове

Хубаво е че пишеш в трето лице, защото наистина трябва да се разберът истинските ти мотиви

Пиша в първо лице, единствено число - в училище не ви ли учат вече на това?
 
От: Български тематични сайтове

А, и племеникът на Чарли Шийн се появи. Само той липсваше в какафонията - чакам с нетърпение да сподели поредната си икономическа мъдрост...
 
От: Български тематични сайтове

Никога не съм казвал, че съм българин. Проблем?
 
От: Български тематични сайтове

И завистта пак се стеле на талази...

no comment:-o

Няма завист, от емоции по руски бизнес си наистина заслепен :) Тука половината да търчите като спортни коне срещу бавното ми ходене назад, пак няма да ме стигнете, даже разстоянието ще се увеличава :twisted:
За зрящите - нарича се колегиалност, каквато вие двамцата никога няма да имате...на теб специално ти личи и от личните съобщения целящи единствено интрига, качество наистина подходящо за бгмамма :)

Страна, защо тогава не пуснеш подобна тема в "оборотните форуми" където да си продадеш българските сайтове със същите тези лицемерни мотиви - "да стъпят по-лесно и бързо на българският пазар" :D
 
От: Български тематични сайтове

Ако погледнем реалността обективно (без емоции), то може да се отбележи следното:

Прието е да се смята (навсякъде по света), че младите са движеща сила на прогреса. Ако погледнем тукашните млади обаче (особено в тази тема), то си личат некви неграмотни и невъзпитани комплексирани (и съответно агресивни) сополанковци. Факт - всеки човек, знаещ български, ще ви го каже. Получава се като при Sex Pistols - No a Future.

За интернет-пазара. Има добри сисадмини, програмисти и дизайнери в този форум. Често им правя поръчки и обикновено съм доволен от изпълнението. Но няма какво да се заблуждавате, че като цяло интернет-пазарът в България е развит, особено в областта на сайт-търговията и рекламата. Той е все още на фаза феодализъм и може да премине историческия си път само чрез извличане на ценното от международните пазари. Не може да нямаш интернет-етикет и да се опитваш да правиш бизнес - това е все едно да си ням и да държиш слово на пресконференция.
 
От: Български тематични сайтове

В правилата пише: "показвайте респект" това трябва да е действие от всички страни

не ме респектираш, ясно?
 
От: Български тематични сайтове

Удобно бягаш от въпросите, създадени от самият теб :) Ноооо блъфирането пак така ОТНОВО съдържа единствено грандомански себегигантични пристъпи, предизвикани от синдрома на умрелата циганка :D
 
От: Български тематични сайтове

Е, какво толкова, че съм те питал дали си мъж или жена, защо да е интрига?
Нали съм ти пуснал линк, че и други са те питали същото в тема тук.:)

Не разбрах с какво точно те засегнах, че наистина започваш да се държиш
като разгневена дама и да ме обиждаш.:)
 
От: Български тематични сайтове

Не видях некой от тези, осрали темичката, да показват респект към форума и неговите правила. Та защо тогава аз трябва да показвам респект към дришльовци като вас, които се чудят как да си излеят негативните емоции в пазарна тема?
 
От: Български тематични сайтове

Първо ти трябва да покажеш и тогава да изискваш такова.
Не може да се държиш така арогантно и да се чудиш защо са коментарите.

Ако беше спазил правилата, там пише: "показвай респект и уважение", нямаше да се стигне чак до такива коментари.
 
От: Български тематични сайтове

Аз съм създал тема в "Пазар". Тя е аукцион. С начална цена, стъпка и срок.

Досега няма нито един пост по темата. Какво уважение искаш бе, лешпер? Виж, че сте като хванати от гората и внезапно сте видели дърво до входа на пещерата, за да се облекчите.
 
От: Български тематични сайтове

Е, какво толкова, че съм те питал дали си мъж или жена, защо да е интрига?
Нали съм ти пуснал линк, че и други са те питали същото в тема тук.:)

Не разбрах с какво точно те засегнах, че наистина започваш да се държиш
като разгневена дама и да ме обиждаш.:)

Ейй ама и ти си същата мастия като страната... Защо се правиш на дора-габе бе лицемер. Ставаше въпрос за лс-то което специално ми пусна да кажеш как Ivo_ бил ти точил информация от аналитика и видиш ли че за това се бил включил в темата :D Еййй какви сте малки курвички еййй не е истина..... И аз ти казах, че съм имал 2-3 сделки с него и не съм имал проблеми и МОЖЕ БИ след като ти е видял аналитика за това се е отказал да купува сайтът ти.... ейййй каква злобичка е тук ужас. Защо не ходите в людница и двамата интриганти а????????????????

Иначе ела да ми го развееш малко за да разбереш какъв пол съм, интригантче малко безпарично
 
От: Български тематични сайтове

Не видях некой от тези, осрали темичката, да показват респект към форума и неговите правила. Та защо тогава аз трябва да показвам респект към дришльовци като вас, които се чудят как да си излеят негативните емоции в пазарна тема?


Ти започна пръв - ЗАБРАВИ ЛИ ????????? Казах ти вече "каквото повикало - такова се обадило" Айде баста на скапаните ти интриги!
 
От: Български тематични сайтове

Аз съм създал тема в "Пазар". Тя е аукцион. С начална цена, стъпка и срок.

Досега няма нито един пост по темата. Какво уважение искаш бе, лешпер? Виж, че сте като хванати от гората и внезапно сте видели дърво до входа на пещерата, за да се облекчите.

Имаше много такива постове в темата, ама ти изви ръцете на "модераторът" да ги премахне. А и самият втори пост беше такъв - ЗАБРАВИ ЛИ, даваха ти 50лв за единят убит сайт, която оферта вече няма да имаш възможност да видиш отново :p
 
От: Български тематични сайтове

Пазарът затова е пазар, че борави с пазарни, а не с емоционални понятия.

Като няма проявен интерес, продавачът ще се замисли. Ще коригира цените надолу или нагоре, може да пусне и допълнителни опции. Ако не го устройва моментното състояние, може да се откаже. Има стотици пазарни механизми, които регулират подобни отношения. А ако нищо не стане, темичката си заминава в архив.

В тази тема пазарни механизми няма. Първо се изока некакъв, дето си мисли, че е на Капълъ Чарши (то и там нема да го пуснат, но това е друга тема). За предлагане на по-ниска цена от стартовата в повечето случаи или няма техническа възможност, или се налага бан. Без изключения и ведри усмивки.

После почна да се дръгне цялото троглодитско воинство в състав млада невинна девойка с чаровен речник, племеника на Чарли и и още некакъв неидефициран пълзящ обект.

Модераторът първо поизтри, после (при липса на санкции) му дойде нанагорно, постовете се размножиха, обиди се, че го поучават как да живее и се оттегли гордо в покоите си.

И тия мижитурки ще искат респект. Ами заслужете си го, ако можете.
 

Горе