Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

Pesho1978

Well-Known Member
Един въпрос към не малка част от форума... длъжен ли съм да отговарям персонално на всички ПМ-та които получавам с въпроси "Как да направя това", "Как да направя онова"... защо си мислите че сте по-сециални не ми е ясно... винаги когато съм на кеф и имам време отговарям в САМИЯ ФОРУМ (не на ПМ) на всички въпроси в моята компетенция. Защо си мислите че вие сте с нещо по-специални от останалите 1,529 човека в този форум, че на вас да ви се отделя специално внимание? Може като нормалните потребители да си зададете въпроса в сами форум... тук има и доста по-знаещи от мен които ако решат ще ви помогнат, както и аз. Защо пиша това ли? Защото постоянно се намира някой да ми мърморясва на ПМ и да се държи все едно съм длъжен да му отговарям. Мисля че и сами може да си извадите изводите от долния цитат, но ТОВА НЕ Е ЕДНОКРАТЕН СЛУЧАЙ

Daten каза:
MacTeP каза:
Daten каза:
Пич, гледам че си ми писал да направя редирект, но аз не съм толкова напред в нещата в смисъл да ми го обясниш къде точно и кое точно трябва да се направи благодаря ти много, можеш да ме намериш в скайп
Skype: Sentenello


Пиши във форума, лични консултации давам само срещу заплащане.

Значи ще пиша на някой които е по запознат и прави услуги на съфорумци :)

Какво разбрах аз от разговора? Аз съм некомпетентен и не правя услуги :)
 
От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

лош сииии :lol: но пък си прав... не може всичко да се дава на тепсия :) При подобен проблем, аз реагирам с незабавно игнориране (което помага в 99,9% от случаите)
 
От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

мдам във форума ще получите много повече отговори отколкото на лс

освен това като постнете тема с правилно заглавие какъв ви е проблема а не със заглавие (помощ) алгоритъма за рилеитред топикс ще ви изкара всички рилеитед теми отдолу и е вероятно да намерите отговора преди някои да успее да ви напише отговор


аз на лично съм отгорял можеби 50 пъти какво е беклинк
 
От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

Мдам доста време се губи понякога за да отговаряш на някои въпроси или просто вече като го видиш, че и дума не разбира да му го направиш, че да те остави намира.. Но никога не съм се сещал да не им отговарям, това е добра идея :)
 
От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

Няма лошо да се помага, ама се помага на хора които са се потрудили поне малко и се опитват да научат нещо, а не на хлапета които очакват че могат да получават всичко наготово. Има книги, има google, стига да има кой да чете, ако нещо не ти е ясно тогава можеш да зададеш конкретен въпрос.
 
От: От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

Няма лошо да се помага, ама се помага на хора които са се потрудили поне малко и се опитват да научат нещо, а не на хлапета които очакват че могат да получават всичко наготово. Има книги, има google, стига да има кой да чете, ако нещо не ти е ясно тогава можеш да зададеш конкретен въпрос.

прав си, само че малко трудно се разбира кой се е помъчил и кой не. по принцип в PM директно се задава въпроса без много обяснения и рядко може да се прецени :)
дано повечето от новопристигналите тук попаднат на тази тема ...
 
От: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

освен това като постнете тема с правилно заглавие

Днес написах тема в раздел офф-топик, в която исках да чуя коментари и критики на съфорумците за една идея, но темата изчезна от 1-ва страница без нито един отговор. Което ме наведе на мисълта, че не съм посочил правилно заглавие. Ето я темата: Искам да направя радио блог
 
ми има една голяма истина - че хората си мислят че това че някои от нас пишат във форума означава че ще отделят специално внимание на всеки , аз лично имам 2-3ма скайп паразита :d на които помагам от време на време , но наистина спама по пм е малко прекален...
 
От: Re: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

ми има една голяма истина - че хората си мислят че това че някои от нас пишат във форума означава че ще отделят специално внимание на всеки , аз лично имам 2-3ма скайп паразита :d на които помагам от време на време , но наистина спама по пм е малко прекален...

чувствам се поласкан :lol:
 
бате ти луд ли си ти колко си ми помогнал не е истина , аз по скоро съм ти паразит на тебе :)
 
От: От: Re: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

май и аз от тези няколко паразита :lol::lol:
 
От: От: От: Re: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

май и аз от тези няколко паразита :lol::lol:

Аз нямам нищо против паразитите, стига да имам време. Няколко пъти отказвам да свърша една работа за едно момче от сайта. Днес ме мързи да свърша работата за шефа ми, а съм останал без стотинка :(

Щях да напиша още нещо, но си забравих мисълта. Като се сетя ще го напиша :D
 
От: Re: Длъжен ли съм да отговарям на всички ПМ-та?

Да са живи и здрави Блинки и coolice, винаги ми отговарят на ЛС :)

Ти пак си добре... аз направо по телефона ги тероризирам ако ми трябва нещо :)
 

Горе