Добави сайтовете си в Паяка!

От: Добави сайтовете си в Паяка!

КАто се търси, излиза на маймуница всичко.. иначе идеята я бива.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

2 сайта само излизат така, ще го видя защо, ще се оправи. Точно това ми беше целта - да се добавят повече сайтове и да се оправят проблемите.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

КАто се търси, излиза на маймуница всичко.. иначе идеята я бива.

Прегледах всичко и се оказа че в самите сайтове има проблем. Става въпрос за BILLBOARD-BG.COM и http://filmi-bg.eu . И в двата сайта има по няколко charset , като едно е utf-8, а друго win-1251. Това създава объркване, защото при добавянето се прави опит да се установи енгодинга. Оправи го това, защото не само тук, а и на други места това ще създаде проблеми!
 
Re: От: Добави сайтовете си в Паяка!

супер идея, вътре съм!

дева, само аз ли не виждам потенциала този сайт :oops: ?
 
От: Re: От: Добави сайтовете си в Паяка!

дева, само аз ли не виждам потенциала този сайт :oops: ?
Не си само ти.

Абе всъщност потенциал си има. Бая линкове ще се понасъберат, пък и като има рекламна мрежа, защо да няма и търсачка. Може да стане доста интересно ако си изиграе картите както трябва.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

Смених линка за добавяне че от доста време беше неактуален, а чак сега забелязах :)
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

Що не може да се добавя инфо на някои сайтове, или аз съм индианец? От един на wordpress си го взе сам, другия е къстъм и не ще.
И как се появяват в категориите, кат не е дадено да се въвежда?
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

Може ли да кажеш кой е сайта, от който не е извлечена информацията? В категориите се появява автоматично, не трябва да се избира.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

Първия от подписа ми. А за втория май няма точна категория :)
Благодаря.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

За втория ще направя категория "Метъл", а за първия наистина има проблем и той е при извличането на charset-а с някои сайтове, но ще го оправим и ще ти го добавя тогава отново.
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

@mvmrik ,когато напишеш в търсачката %%% излизат всички резултати виж дали кавичките при LIKE са ти как трябва
 
От: Добави сайтовете си в Паяка!

@mvmrik ,когато напишеш в търсачката %%% излизат всички резултати виж дали кавичките при LIKE са ти как трябва
мерси, ще видя - то още не е готово и е добре да се видят грешките :)
 

Горе