Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Вдигам хубавата тема!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Up Up Up Up Up
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Темата е активна!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Добавяне на реални Facebook фенове! НОВИ ЦЕНИ!!!
Facebook страниците са неизменна част от ежедневието на българите! Ако вие искате да имате успешен онлайн бизнес вие задължително трябва да имате развита Facebook страница. Ние можем да ви помогнем като добавим фенове от наши Facebook страници. Цените ни са най - ниски на българския пазар за подобна услуга :

1000 like - 20 лв.
2000 фена : 40лв.
3000 фена : 50лв.
4000 фена : 75лв.
5000 фена : 90лв.
10 000 фена : 170лв.
20 000 фена : 320лв.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Вдигам хубавата тема която малко бях зарязъл.
Цените ми определено са малко по - високи от този спамър и от някой колеги, но качеството е гарантирано!

Разбира се, че за по - големи количества, ще направя намаление, ще споделя опит, ще се опитам да бъда максимално полезен.
Идеята е да си бъдем полезни, все пак и двамата сме в един сектор ( малкия бизнес ) и двамата искаме да спечелим някой лев, защо да надувам цените излишно или защо да не ти кажа ако знам, какво би било по - добре да направиш за да постигнеш по - големи успехи.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Как се добавят феновете, и на ден колко фена можеш да добавиш има ли някакво ограничение?
 
От: От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Феновете се добавят чрез скрипт, на ден мога да добавя доста, но е добре да не се минава нормата 3000 ( хубаво е да е едно 1000-2000 макс ).

Как се добавят феновете, и на ден колко фена можеш да добавиш има ли някакво ограничение?
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Вдигам темата - Силни актуална със специални цени за големи количества
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Темата е актуална.
 

Горе