Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Спор няма. Пробвал си - станало е така.
Въпроса е, че не можеш да таргетираш феновете по интереси.
Единствения, който може е Марк от фейсбук - така е направил, че трябва да си платиш. Другият вариант е да изчакате всички като се появи граф сърча и пак ще има някакви платени стратегии там. Няма някой да си даде инфото ей така :)
Това, че ще си добавиш 1000 или нещо си фена нищо не значи

Много интересни разсъждения.

На кратко аз предлагам една доста приятна цена и доста бърз резултат на какво?

На Реални, Активни, Българи !!! - какво друго? Мога да ги таргетирам по - пол ( мъж/жена ), населено място ( само от Враца или само от Монтана ) и също така, мога да таргетирам техните години ( само от 18 до 25 ).

На кратко излиза, че ако искате да платите повече - Вие ще получите ( Жени от Бургас на възраст от 22 до 26 години, активни потребителки в момента ! ).

Като се замислиш, не е толкова зле :)
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Много интересни разсъждения.

На кратко аз предлагам една доста приятна цена и доста бърз резултат на какво?

На Реални, Активни, Българи !!! - какво друго? Мога да ги таргетирам по - пол ( мъж/жена ), населено място ( само от Враца или само от Монтана ) и също така, мога да таргетирам техните години ( само от 18 до 25 ).


На кратко излиза, че ако искате да платите повече - Вие ще получите ( Жени от Бургас на възраст от 22 до 26 години, активни потребителки в момента ! ).

Като се замислиш, не е толкова зле :)

E така като го обясниш и в първия пост ще "захлебиш" доста повечи клиенти :)
Успех
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Благодаря за коректонот онтошение на колегата, много бързо и коректно изпълнение на поръчкат. Ще поръчам отново скоро - препоръчвам на други колеги.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Oт всичко най-много не харесвам думата "бързо" ... Ако харесванията дойдат много бързо, стига че правещият лайкове ще изгуби n на брой страници, че и този дето му е платил ще си изгуби неговата си! Така че, когато пускате реклами за такива услуги, непременно трябва да споделите, че ИМА ОПАСНОСТ КЛИЕНТА ДА СИ ИЗГУБИ СТРАНИЦАТА!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Има ли някой който да предлага примерно "добавяне от 20 до 30 фена или лайкове на ден"?
Ако има и е някаква ПР агенция с таргет такива, каква е цената?
Как може да те харесат 100-200 или 1000 днес?
Събудили се днес и ей така решили.
Тоест имаш фен страница-страници с голяма аудитория и те изведнъж решили, че те харесали. Тоест, като е фалшиво това значи, че тази които са те харесали е против тяхното желание.

Аз пък какъв малоумник съм :) тук говорите за търговия с лайкове и т.н. кво ни притеснява, че някой ден всичко това ще изгори

Може ли някой примерно да ми каже страницата на найк или която и да е било известна марка, днес колко лайка или нещо такова е имала днес. Сигурен съм, че не може да привлече за 1 ден толкова колкото една българска :) сети се защо
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Вие искате за без пари да получите нещо..

като искате силно таргет хора - плащайте си няколко хилки на фирми които се занимават с това и готово.

Въпроса е, че не можеш да таргетираш феновете по интереси.
Единствения, който може е Марк от фейсбук - така е направил, че трябва да си платиш.
Това не е вярно.
Аз мога, 20 лв на човек. Пиши ми на лс.

@Андреев - извинявай, че се намесвам..но във всяка тема все едно и също пишат..че не могло тагет хора да се вкарват..
разбира се, че може но е по-скъпо.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Вие искате за без пари да получите нещо..

като искате силно таргет хора - плащайте си няколко хилки на фирми които се занимават с това и готово.


Това не е вярно.
Аз мога, 20 лв на човек. Пиши ми на лс.

@Андреев - извинявай, че се намесвам..но във всяка тема все едно и също пишат..че не могло тагет хора да се вкарват..
разбира се, че може но е по-скъпо.


Няма проблеми :) аз заради това си и мълча, щях да имам 10 хиляди коментара иначе.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

"тагет" да може и е естествено да се вкарват
Чак пък се и извиняваш на хора ... да естествено, че е по скъпо
Опитах се да питам реални неща....
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Има ли някой който да предлага примерно "добавяне от 20 до 30 фена или лайкове на ден"?
Ако има и е някаква ПР агенция с таргет такива, каква е цената?
Как може да те харесат 100-200 или 1000 днес?
Събудили се днес и ей така решили.
Тоест имаш фен страница-страници с голяма аудитория и те изведнъж решили, че те харесали. Тоест, като е фалшиво това значи, че тази които са те харесали е против тяхното желание.

Аз пък какъв малоумник съм :) тук говорите за търговия с лайкове и т.н. кво ни притеснява, че някой ден всичко това ще изгори

Може ли някой примерно да ми каже страницата на найк или която и да е било известна марка, днес колко лайка или нещо такова е имала днес. Сигурен съм, че не може да привлече за 1 ден толкова колкото една българска :) сети се защо
Като не си в час, по-добре не пиши глупости.
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

За момента не се наемам с големи поръчки, под голяма поръчка говорим за 10 000 фена и всичко над това число.
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Много точен е колегата Андреев. Добави ми фенове, всичко стана в уговорения срок. Още ги "обработвам", но засега са отзивчиви и не бягат много много : )
Работим и по други неща с него и мога да гарантирам, че няма да имате проблем !
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Благодаря за хубавите думи.
Темата е много актуална и няма на къде повече :) Очаквам Вашите поръчки!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Начина на плащане не си го написал (или аз съм го пропуснал). Иначе искам 200 фена от гр.Пловдив. Кажи къде да ти пратя 6 лв. и начина на плащане какъв да е (предпочитам PayPal/ Epay).
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Начина на плащане не си го написал (или аз съм го пропуснал). Иначе искам 200 фена от гр.Пловдив. Кажи къде да ти пратя 6 лв. и начина на плащане какъв да е (предпочитам PayPal/ Epay).

Колега, цената 3ст на фен е без да има таргет по - различен от ( Българи - Реални - Активни ).

За специални таргети като "Пловдив" цената е различна.

Начини на плащане много : Банков превод, PayPal, Еконт, Пощенски запис и т.н
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Честит Трифон Зарезан и Свети Валентин!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Работи бързо и качествено! Няма какво повече да кажа! :)


Препоръчвам!
 
От: Добавям Реални Български Фейсбук Фенове !!!

Работи бързо и качествено! Няма какво повече да кажа! :)


Препоръчвам!

Благодаря за коментара.

Темата е силно активна :) скоро може и големи бонуси да пусна, пишете и ще се разберем!!!
 

Горе