Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Статус
Not open for further replies.
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Предлагам 2 промоционални пакета 30 000 фена за 270лв. Изискването ми към вас е страницата да не е по голяма от 20 000,ако ги искате в 1 страница. Тези 30 000 мога да ги добавя и в 10 страници по 3 000 - избора си е ваш.

Плащането го искам предварително,срока на добавяне се уговаря според претенцийте на клиента.
Остана 1 промо пакет :wink:
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Въобще не го препоръчвам! От фейсбук ми наложиха ограничения на промотиратана страница, въпреки че беше нова, както се изисква. Не връща парите за разлика от други хора в такъв случай и не пише и не го интересува!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Въобще не го препоръчвам! От фейсбук ми наложиха ограничения на промотиратана страница, въпреки че беше нова, както се изисква. Не връща парите за разлика от други хора в такъв случай и не пише и не го интересува!

Какви ограничения ти наложиха?

Аз вече правя втора поръчка, която все още не е завършена, но като цяло съм доволен.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Какви ограничения ти наложиха?

Аз вече правя втора поръчка, която все още не е завършена, но като цяло съм доволен.

■All Like buttons off of Facebook that point at your Page have been disabled.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Въобще не го препоръчвам! От фейсбук ми наложиха ограничения на промотиратана страница, въпреки че беше нова, както се изисква. Не връща парите за разлика от други хора в такъв случай и не пише и не го интересува!
Как така не пише.... Познавам колегата и знам че е коректен (поне с мен винаги е бил коректен, а работя с него повече от половин година)- просто се разберете дали да ти направи нова страница или да ти върне парите....
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Ако ги е правил с clickjacking... и сега като има нови правила...и ако ги е правил на нова страница... се разбира, че след време се показва страничните ефекти..
Наскоро бях поръчал и такава оферта за добавяне на фенове с clickjacking... и точно преди 1 месец ми забраниха да поствам публикации :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Въобще не го препоръчвам! От фейсбук ми наложиха ограничения на промотиратана страница, въпреки че беше нова, както се изисква. Не връща парите за разлика от други хора в такъв случай и не пише и не го интересува!

Колега недей така! Разбирам,че имахме проблем със страницата,Но ти не си ми писал след като си обжалвал. Лесно е да ме нахраниш в темата - ако се беше свързал с мен вече да сме оправили проблема. Писах ти в скайп.


Като допълнение искам да напиша,че не беше единствения с блок. Оправях се с доста хора,покрай тях съм забравил за твоята поръчка която е на 95% изпълнена,Но въпреки това ,ако ми беше писал по рано щяхме да оправим нещата. ;)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Аз съм доволен от услугата на @er0s и бих се възползвал отново в бъдеще. Веднага след плащането се зае и изпълни поръчката бързо и качествено. Препоръчвам :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Човекът се свърза с мен и оправихме нещата!
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Може ли и за мен една цена за 5000 фена :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

И аз съм доволен от услугата :) Писаха ми 1-2-ма човека, че са фенове, без да са я харесвали, но аз им се извиних и всичко беше точно :lol: Ако са ти нахакали репортите е друга работа :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

ако е актуална темата може ли цена за 1000, 2 и 5 хил на лично
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

В момента съм затрупан от поръчки, най-добре като искате да се свържете с мен ми пишете в скайпа (има го в профила) :)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

От седмица насам ти пиша в скайп и не ми отговаряш, та се реших да ти пиша тук. С няколко думи ще разкажа какво се случи с моята страница : На 12 Април започна да ми правиш страница с 44к, след не повече от 20 дни я направи 22к и я баниха, като ми каза, че ще ми направиш нова. Тази нова страница я направи 33к за над 2 месеца, като имаше периоди от 1-2 седмици, в които дори не ми отговаряше и следователно не се пълнеха фенове... Та и тази страница я баниха, като ми каза да обжалвам.. Така и направих, изпратихме си около 3-4 емейл-а с фейсбук в продължение на 2-3 седмици, като те винаги ми отговаряха :
Hi,

Your Page was restricted because it's in violation of Facebook’s terms. Please visit the Admin Panel of your Page for details about the restriction.

We don't allow:
- Selling or purchasing Facebook Likes/Pages from third parties
- Purchasing placement of social plugins on external sites
- Participating or facilitating any like exchange program
- Obscuring or covering elements of our social plugins, such as the Like button or Like Box plugin

За, което аз нямам абсолютно никаква вина. Помисли си какво ще правим и очаквам отговор, защото не съм си хвърлил парите на вятъра..
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

[18:01:52] Arjen Robben: 15 000 fena za 90-100 lv suglasen li si?
[18:03:25] Евгени Евтимов 2: chudq se sega li da te blokiram ili vednaga
[18:03:27] Евгени Евтимов 2: (think)

Правете си сами изводите от отношението към потенциални клиенти ;)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Привет, може ли цени?
Бих пробвал и с безплатни 200, но нямам постовете.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Отново спря да ми пишеш за не знам кой път.. Както ти писах в скайп, пробвах всички варианти, които ми каза - НЕ СТАВАТ! Каза ми, че ще ми дадеш емейл за контакт, чакам вече 1 седмица, нищо не си ми изпратил.
Имам само 1 въпрос : Подарих ли ти 300лв ?
Само не забравяй преди да отговориш, че 300лв е минамалната заплата в България и това означава, че 1 месец съм се бъхтял за теб, без да получа нищо.. Само нерви и много изгубено време.. Ти решаваш..
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

И аз чакам ...
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе