Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Статус
Not open for further replies.
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Преди малко приключи поръчката ми , аз съм доволен спази срока даже ми качи малко фенове отгоре . Другият месец пак ще се възползвам от услугата.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Не знам историите с другите потребители , но спрямо мен беше супер коректен и точен.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Здравейте драги съфорумци! Може би повечето тук сме наясно с блокирането на страници. Това се случваше на няколко пъти било то заради лична грешка , многократни доклади от потребителите или друго. С всеки един клиент съм се опитал да се държа максимално добре и да му помогна с каквото мога,че даже с повечето сме в доста добри отношения. Не със всеки се прави бизнес , има някой клиенти които ти се качват на главата и в един момент ти писва!

За забавянето на поръчките: Искам да ви кажа,че това се получава заради блокирани страници , съответно се опитвам със всеки клиент да се държа максимално коректно и да му направя нова с пълният брой фенове във старата страница. Конректно случая със "@ScreeM" му блокираха страницата веднъж,да аз се забавих доста със възтановяването на новата страница,защото по това време правех и възтановявах и други поръчки. След известно време бях готов с пълният брой фенове и спрях работа. След около 7 дни (или колко точно не помня) ми писа в скайп,че и новата страница е блокирана по моя вина. Обаче от моя гледна точка,когато блокират блокират всичко не само една страница. По това време аз карах и доста други поръчки и ми стана интерестно как само неговата страница е блокирана и аз съм виновен за това. Помислих си ,че ще успее да обжалва и всичко ще се оправи,но изглежда ,че няма. Кажете вие сега от ваша гледна точка аз тези 300 лв дето ми беше платил за 33К , за какво съм ги похарчил и според вас редно ли е ,този мой труд да бъде неуважен и да върна парите ?
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Винаги е бил коректен и точен във всяко отношение.
@the_tourist, крайното решение е изцяло в твои ръце.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Да си поръчаш 33 000 фена за 300 лева и да си мислиш, че няма никакъв риск си е доста наивно. Който иска 100% гаранции, ползва платформата на фейсбук и си плаща по 30-40 ст на фен. Ето така вече има 1000% гаранция и нищо няма да се случи със страницата му:)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Виж сега, ако обичаш не ми се прави на жертва? Не ме карай да поствам разговора ни!!! Разбрахме се да ми добавиш 44к и на три пъти си ти плащах по 100лв, както ти предложи. Но за четвъртия път не дойде време.. и не ти писах след 7 дни, а след 2 дни от както ми набави 33к, които не трябваха да са 33к, а 35-36к, защото ти ми каза че заради забавянето с 2 месеца, ще ми вкараш с 2-3 повече. Повтарям.. не се прави на жертва, ако обичаш ... НАПУШЕН, човека се държи коректно с теб, докато не ти банят страницата, след това повярвай ми, че ще се прави на най-голямата жертва, а в същото време грам няма да го интересуваш.. Както в моя случай, нарочно не писа 2-3 дни, за да види вашите реакции. Ако никой не пишеше, той нямаше да се обади никога, а щеше да изчака да се пооталожат нещата и да се забравят в крайна сметка.. ВИНАГИ Е ИЗЦЯЛО ТВОЯ: 1.Защото не си завършил поръчката(разбрахме се 44к + бонус 2-3к от теб заради забавянето) 2. Защото фейсбук точно и директно ми писаха защо страницата ми е банната:
- Selling or purchasing Facebook Likes/Pages from third parties
- Purchasing placement of social plugins on external sites
- Participating or facilitating any like exchange program
- Obscuring or covering elements of our social plugins, such as the Like button or Like Box plugin)
За което вината е твоя. Ти носиш отговорност, ако страницата бъде банната.
3. Защото не само, че изгубих страницата, но и защото изгубих толкова много нерви и време, да се държиш аругантно в скайп, а тук да се правиш на "Света Вода Ненапита", да си имаме уважението..

Та не ми отговори на въпроса, който ти зададох в предишния си коментар.. Бахтях ли се 1 месец за теб безвъзмездно ???
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Извинявай, колега.. Имам само един въпрос: Той ли ти писа да го защитиш, защото съм убеден, че е станало така. Преди време, когато друг колега се оплакваше от услугите му, неочаквано получам съобщение в скайп и ми пише the_tourist с думите: Става ли да ми защитиш във форума и да кажеш, че съм коректен.. При положение, че от 2 седмици не ми беше отговарял.. а аз му писах през няколко дни, защото вече минаха месец и половина, а страницата имаше само 6-7к. Каква наглост.. не мислите ли???
Та, няма смисъл да продължавам.. Искам само отговор на въпроса си ; )
Винаги е бил коректен и точен във всяко отношение.
@the_tourist, крайното решение е изцяло в твои ръце.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Братле, аз знам, че има риск.. Но този риск не го поемам аз, а the_tourist, защото така е казал и така е редно да направи. А що се отнася до цената на фен.. За български фенове си нямам и напредстава каква е.. Но за WW цената е около 1-2 цента, ако мислиш, че те лъжа.. Моля, да ми пишеш на ЛС и ще ти изпратя доказателства.
Да си поръчаш 33 000 фена за 300 лева и да си мислиш, че няма никакъв риск си е доста наивно. Който иска 100% гаранции, ползва платформата на фейсбук и си плаща по 30-40 ст на фен. Ето така вече има 1000% гаранция и нищо няма да се случи със страницата му:)
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Категорично НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ този човек. Държа се крайно неучтиво и нагло! Работя с facebooklikess вече няколко месеца и всичко е ОК.
 
От: Добавям български реални,активни харесвания на FB страници.

Категорично НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ този човек. Държа се крайно неучтиво и нагло! Работя с facebooklikess вече няколко месеца и всичко е ОК.

Как ще ме препоръчаш като неисках да ти работя на безценица.. Държа се с всеки така както той се отнася към мен!
Услугата вече не я предлагам. А отностно до това с кой работиш - изобщо не ми пука ;)

Заключете темата :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе