Добавям фенове във Фейсбук страници

От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Ъп на темата:
3000 фена - 100 лева,
7000 фена - 200 лева.
Предлагам и таргетиране по пол, възраст, географско местоположение....

Това актуално ли е защото ако е актуално ще поръчам 7000 фена.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Да, актуално е.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Ъп на темата........
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Изключително доволни от услугите му, ще ги ползваме и занапред!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Във връзка със запитванията - това са актуалните цени:

300 фена - 10 лева.
1000 фена - 25лв
2000 фена - 50лв
3000 фена - 75лв
4000 фена - 100лв
5000 фена - 125лв
10 000 фена - 250лв
15 000 фена - 375лв


За по-големи количества - по договаряне.
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Здравейте, mihluzin! Интересувам се офертата, която сте постнали. Харесват ми цените ^, особено за по-големите количества. Може ли да получа ЛС с подробности как да процедираме нататък. Благодаря предварително.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Имаш ЛС.........
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Ъп на темата...............
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Може ли и на мен повече инфо начини на плащане и т.н. на лс
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

@geshoto, имаш ЛС....
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Цената за таргетираните е в зависимост от таргет групата.
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Актуални цени:
300 фена - 10 лева.
1000 фена - 25лв
2000 фена - 50лв
3000 фена - 75лв
4000 фена - 100лв
5000 фена - 125лв
10 000 фена - 250лв
15 000 фена - 375лв

За по-големи количества - по договаряне.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Актуални цени:
300 фена - 10 лева.
1000 фена - 25лв
2000 фена - 50лв
3000 фена - 75лв
4000 фена - 100лв
5000 фена - 125лв
10 000 фена - 250лв
15 000 фена - 375лв

За по-големи количества - по договаряне.

От доста време следя темата и виждам колко добри отзиви има и се колебая дали да поръчам някой пакет, но все пак, преди да реша, искам да задам някои въпроси на mihluzin :
1. По какъв начин добавяш феновете? Принципно питам, а не конкретно да назоваваш сайотве, страници и т.н. конфединциална ти информация :)
2. Има ли някакъв потенциален риск за страниците ми след твоите добавяния и какъв е той дефакто и какъв е процента риск примерно?
3. Има ли пострадали страници след твои добавяния? Колко са, ако има и колко големи са и какво им се случи и кога?

Надявам се на адекватен и съдържателен отговор, благодаря предварително :)
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

От доста време следя темата и виждам колко добри отзиви има и се колебая дали да поръчам някой пакет, но все пак, преди да реша, искам да задам някои въпроси на mihluzin :
1. По какъв начин добавяш феновете? Принципно питам, а не конкретно да назоваваш сайотве, страници и т.н. конфединциална ти информация
2. Има ли някакъв потенциален риск за страниците ми след твоите добавяния и какъв е той дефакто и какъв е процента риск примерно?
3. Има ли пострадали страници след твои добавяния? Колко са, ако има и колко големи са и какво им се случи и кога?

Надявам се на адекватен и съдържателен отговор, благодаря предварително

Начинът на добавяне няма как да бъде споделен. Това, за което гарантираме (и което могат да потвърдят стотиците ни клиенти) е, че при приключване на услугата ще имате броя фенове, за който сте заплатили - броя фенове - означава истински хора, които съзнателно са останали във вашата страница - хора, които кометират, харесват, споделят вашите публикации.
От над 1100 поръчки до този момент имаме 2 случая на ънпублишнати страници. И двата случая сме възстановили страниците за наша сметка - една страница беше около 1000 фена - в нея добавихме 4000 отгоре, другата - 3000 - и в нея добавихме освен 3-те хиляди 4500 отгоре... Така че - ДА, РИСК ИМА - НО - щом приемем поръчка, означава, че носим отговорност за страницата, в която добавяме - ако се случи проблем с нея, то ние поемаме ангажимент да възстановим страницата за наша сметка.
И най-важното (което си е чиста реклама :) но предполагам заслужена) - 100% позитивния фийдбек на клиентите ни за нас (това включва и двата случая на ънпублишнати страници) мисля, че е достатъчен аргумент за услугата.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Начинът на добавяне няма как да бъде споделен. Това, за което гарантираме (и което могат да потвърдят стотиците ни клиенти) е, че при приключване на услугата ще имате броя фенове, за който сте заплатили - броя фенове - означава истински хора, които съзнателно са останали във вашата страница - хора, които кометират, харесват, споделят вашите публикации.
От над 1100 поръчки до този момент имаме 2 случая на ънпублишнати страници. И двата случая сме възстановили страниците за наша сметка - една страница беше около 1000 фена - в нея добавихме 4000 отгоре, другата - 3000 - и в нея добавихме освен 3-те хиляди 4500 отгоре... Така че - ДА, РИСК ИМА - НО - щом приемем поръчка, означава, че носим отговорност за страницата, в която добавяме - ако се случи проблем с нея, то ние поемаме ангажимент да възстановим страницата за наша сметка.
И най-важното (което си е чиста реклама :) но предполагам заслужена) - 100% позитивния фийдбек на клиентите ни за нас (това включва и двата случая на ънпублишнати страници) мисля, че е достатъчен аргумент за услугата.
Ок, това все пак е лек напредък като отговори на единият от трите въпроса ;) Първият ще го изоставя засега...нооо.. пострадалите страници не са само тези, за които спомена, и за които клиентите ти бяха писали тук във форума ;) Затова и само тях споменаваш де, а и защото са малки може би ;) Хайде тогава, ще перефразирам малко въпроса ми :
Има ли случаи на баннати страници на други твои клиенти, на които си добавял фенове и , които клиенти не са в този форум? Колко броя са и колко големи са страниците?
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Бай дане - отговарям ти за последен път, тъй като всичко, което е необходимо като информация за улугата е написано!!!
От там нататък какви са отношенията ми с клиентите и каква е историята - това не е твоя работа и не е свързано с темата, а конфеденциална информация между нас и клиентите (КОИТО ЗАБЕЛЕЖИ - на 99% от тях държат да не коментирам страниците им, и това как са развивани и каквито и да било подробности около това). Така че ако обичаш престани да ми спамиш темата.
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Извинявай - може би не съм бил точен:

И най-важното (което си е чиста реклама но предполагам заслужена) - 100% позитивния фийдбек на клиентите ни за нас (това включва и двата случая на ънпублишнати страници) мисля, че е достатъчен аргумент за услугата.

100% от клиентите означава - 100% от всички клиенти, а не само от тези във форума!
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Бай дане - отговарям ти за последен път, тъй като всичко, което е необходимо като информация за улугата е написано!!!
От там нататък какви са отношенията ми с клиентите и каква е историята - това не е твоя работа и не е свързано с темата, а конфеденциална информация между нас и клиентите (КОИТО ЗАБЕЛЕЖИ - на 99% от тях държат да не коментирам страниците им, и това как са развивани и каквито и да било подробности около това). Така че ако обичаш престани да ми спамиш темата.

Няма никакъв спам в това да ти задавам въпроси относно услугата ти и резултатите от нея ! Не се опитвай да се измъкваш като почваш да говориш за конфеденциална информация моля ;) Не съм питал за такава, нали така ! И Е моя работа дали има баннати страници от твоята услуга след като ти си трайкаш за втори път вече! ! Мое решение си е да информирам всички колеги четящи форума за всичко нередно и премълчано и всеки да си решава сам! Очаквам отговор на пределно ясният ми въпрос? Ще отговориш ли или аз да отговоря вместо теб ? :)
 
От: Добавям фенове във Фейсбук страници

Това е отговора ми:
100% от клиентите означава - 100% от всички клиенти, а не само от тези във форума!
Да не би да твърдиш, че има хора които сме измамили или нещо подобно?
 

Горе