Добавям фенове във фейсбуук страници

От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравейте,
искам да добавим 100 - 300 likes на една снимка не на страница. Мога ли да разчитам на вас. Моля дайте скайп да се разберем как да стане разплащането и за колко дни може да ги осигурите. Нямам възможност да ви пиша PM, така, че моля пишете ми вие или тук в темта за да уточним подробностите.
Поздрави
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравейте,
искам да добавим 100 - 300 likes на една снимка не на страница. Мога ли да разчитам на вас. Моля дайте скайп да се разберем как да стане разплащането и за колко дни може да ги осигурите. Нямам възможност да ви пиша PM, така, че моля пишете ми вие или тук в темта за да уточним подробностите.
Поздрави
Писах ви на ЛС.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Отново поръчах и отново услугата е изпълнена перфектно и много бързо. И отново ми даде повече от това за което бях платил. И това повече не е 10, 20 фена, а доста сериозен брой бонус. Много точен. Ако ви трябват фенове поради някаква причина, не се колебайте да поръчате от него.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Интересуват ме 1000 Like на коментар в група (групата не иска влизане за да Like-неш коментара).
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Перфектна услуга ....всичко беше в срок 500фена поръчах 500 дойдоха като 490 са активни и коментират ...............продължаваме да работим с колегата :)
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Перфектна услуга ....всичко беше в срок 500фена поръчах 500 дойдоха като 490 са активни и коментират ...............продължаваме да работим с колегата :)
хаха и как ги сметна че 490 са активни и коментират?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

хаха и как ги сметна че 490 са активни и коментират?

няма нужда да ги смятам има си статистика на страницата ти .........тъкмо се чудя как пък реши да пишеш в тази тема а то и ти си правил фацебук реклама без нерви и завист само колега
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Ахахаха колега няма нерви и завист изобщо просто ми е много интересно как ги сметна толкова точно... много ми е интересно защо като се напише 1 коментар и веднага се приема за "Нерви" и "Завист"...

пп. Мерси че ме подсети да махна от подписа темата... понеже вече не предлагам..
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

интересувам се, ако може ЛС!
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Интересуват ме силно добавяне на таргеритани фенове на страница мъже,жени 20-35 години България !
скайп: elenkof

Поздрави,
ПП - Имаш ЛС
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Искам да ми се набавят фенове в фейсбук група - само БЪЛГАРИ.
Пишете ЛС или скайп: s0u174k3r
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

А тези фенове активни ли са ?
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

..........................
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Поръчах 1000 фена и то българи на колегата Dimitrov74 и останах изключително доволен. Всичко се изпълни в договорения срок от 4 дена и то 99% българи ! Препоръчвам Dimitrov74 на всички колеги желаещи да работят с коректен съфорумник.
 
От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравейте,

Бих искал да ви помоля да ме добавите в скайп, нов съм и тук
и смятам че там ще стане по-лесна комуникацията.
vladmarketing

Благодаря
 
От: От: Добавям фенове във фейсбуук страници

Здравейте,

Бих искал да ви помоля да ме добавите в скайп, нов съм и тук
и смятам че там ще стане по-лесна комуникацията.
vladmarketing

Благодаря
Писах ви.Поздрави!
 

Горе