Добавям фенове за Фейсбуук групи

pvdpepo1

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Добавям фенове за Фейсбуук групи...

Цена за 500 фена 2,5 евро
Цена за 1100 фена 5 евро
Цена за 2400 фена 10 евро

Феновете не са таргетирани от доста държави са. Не гарантирам какъв % ще са Българи. Мога да гарантирам същата оферта само с фенове от USA.
Доста хора пишат ,че подобен тип фенове са крайно не активни аз нямам подобен проблем направих си група и събират харесвания постовете.

Предлагам Google +1 на ваши страници/сайтове

Цена за 250 5 евро
Цена за 500 7 евро
Цена за 1000 10 евро

( ОФЕРТИТЕ ЗА Google +1 до 01.04.2012 ще са с 100% промоция ) 500 5 евро и etc.

Посещения на сайт 2000 посещения 2 евро - Гарантирам , че гледат страницата 30-40 секунди ( От доста държави са )
За повече посещения ще има по-добри цени по договорка.

Публикуване на ваш линк в 100 High PR Wiki backlings Много от които .edu .gov - 10 евро

Предлагам и гледания на клипчета в youtube ( Още не съм се занимавал ако има желаещи ще добавя цени )
 
Последно редактирано:
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

В Fiver има хора който вкарват по 1000 за 5$....
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Интересуваме за български фенове. Все пак благодаря.:beer:
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Благодаря видях сайта да прави сте има такава обява ето новата оферта 5 лв = 500 Нов съм сайта и за да избегна каквито и да е съмнения не плащате предварително а плащането след примерно 200-250 естествено това важи само за хора които са редовни членове във форума. За по голямо количество също може да измислим нещо
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Благодаря видях сайта да прави сте има такава обява ето новата оферта 5 лв = 500 Нов съм сайта и за да избегна каквито и да е съмнения не плащате предварително а плащането след примерно 200-250 естествено това важи само за хора които са редовни членове във форума. За по голямо количество също може да измислим нещо

Аз бих пробвал, но по какъв начин ще ги добавяш феновете, това ме интересува мен :)
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Ако може да се таргетират и може да доставиш 500 Българи и аз съм на опашката. Пиши ми ако можеш.
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Аз бих пробвал, но по какъв начин ще ги добавяш феновете, това ме интересува мен :)

Мен също ме интересува, ако имаш отговори за нетсърфъра - драсни и на мен лично.

Ако може да се таргетират и може да доставиш 500 Българи и аз съм на опашката.

И това също!
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Здравей!
И аз се интересувам от услугата.Изпратил съм лично с няколко въпроса.
Поздрави!
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Интересувам се от офертата...Може ли скайп за връзка!
Благодаря!
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Ако са реални българи, искам и аз :)
 
Тествах добавянето на 500+ фена и съм доволен. Българи няма, но това бе предварително обявено. Използвах и Google+ и там съм доволен. pvdpepo1 преизпълни това, за което си платих.
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

И мен ме интересува предложението.

Може да ми пишеш в скайп - trancer4o


Хубаво е да напишеш процеса по добавяне приблизително колко време продължава ; )
 
От: Добавям фенове за Фейсбуук групи

Много фактори има за толкова колко продължава старая се да е минимално време.... скайп не се пускат в публични теми мисля ,че така бяха правилата
 

Горе