Добавяне на Адулт сайт в Търсачки, Директори и Портали

niks

New Member
Здравейте

Търся Качествен и Доказан инструмент, сайт или програма за добавяне на еротичен сайт на английски в директории и социални групи

Досега съм ползвал програмата Website Submitter 2009 която съдържа около 4100 портала и директории повечето от които обаче за съжаление не приемат сайтове с еротично съдържание.

За България не ми трябва толкова тук пазар няма или почти няма

Преди имах между 150 и 200 уникални на ден, главно от реклама във форуми, след използването на Website Submitter ги увеличих на 250-350



Целта ми е да ги кача поне до 500

Това което предлагам в сайта е Уникално и Фрии и много трудно може да се намери другаде Безплатно, затова и очаквам много "Доброжелатели"

Предварително благодаря на отзовалите се.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на Адулт сайт в Търсачки, Директори и Портали

Ей тук адулт уебмастери няма ли или се притеснявате да излезете на светло ?

Дайте поне линк към други форуми за притежателите на сайтове за "възрастни"
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на Адулт сайт в Търсачки, Директори и Портали

Нормално е да няма желаещи да коментират - тука се лежи две години в затвора за такова нещо.

Пробвай в "черния форум" ;)

Обаче това с печеленето на пари от сайт за възрастни е доста съмнително. На теория конверсията трябва да е малка, защото в такива сайтове влизат хора, които търсят съдържание за възрастни, а не искат да си купуват лаптопи. А съдържание за възрастни има много и безплатно, така че се чудя как продавачите на такова съдържание не са фалирали...

Конверсията от такова съдържание ще се доближава до тази от "евтиния трафик" - случайни посетители докарани с пренасочване към сайта на клиента на евтиния трафик (който сами си товари хостинга).
 
От: Добавяне на Адулт сайт в Търсачки, Директори и Портали

Пробвай в "черния форум" ;)

Какъв е този форум дай повече инфо че не зацепвам в момента а мога и да го знам
 

Горе