Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

bollard

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Временно спирам услугата. Колеги, които са поръчали да не се притесняват, поръчките им ще бъдат завършени в срокове, както сме се разбрали. Извинявам се на pepo, че забравих за ревюто, което му обещах!

Услугата ще има нови цени и опции!

Давам 5 ревюта на колеги с 50+ поста и положителна репутация! Ревютата са 500 високо активни фена!

Приемам epay, paypal, econt, easypay, банков превод.

За поръчки над 50 000 фена - цени и срокове на ЛС

Всички ревюта са готови!

Няколко съвета от мен


Съобразявайте постовете си с другите часови пояси!
Изчакайте от статистиката на фейсбук да отчете новите харесвания, за да може да увеличи reach-a. (от 1 до 3 дни зависи от страницата)

СТАТИСТИКА НОВА СТРАНИЦА С 50 000 фена!

Понеже получих доста ЛС, да покажа страница, която съм правил или някаква статистика, преди 3 дни започнахме поръчка за 50 000 фена на нова страница. Статистиката от страницата ще бъде публикувана тук в темата!
 

Прикачени файлове

  • 2yyuihx.jpg
    2yyuihx.jpg
    22.9 KB · Преглеждания: 30
Последно редактирано:
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Дай ревю, ако съм в категорията за получаване
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Дай ревю, ако съм в категорията за получаване
Прати ми на ЛС страницата и ако имаш някаква забележка! Остават още 4 ревюта!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Здравей, ако може и за мен едно ревю :)
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Здравей, ако може и за мен едно ревю :)
Може :) Прати ми на ЛС страницата ти. Остават 3 ревюта!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Прати ми скайп на лично съобщение.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

За мен може ли едно ревю?
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

За мен може ли едно ревю?
Може! Прати ми на ЛС страницата ти. Остават 2 ревюта
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Засега мога да пиша относно изпълнението. С колегата лесно се комуникира, получих феновете от предоставеното ми ревю, че даже и малко отгоре :). Дотук 6+ и репче. Всичко от негова страна беше изпълнено идеално. На този етап повече не мога да кажа, ще изчакам ден-два и ще пусна допълнение.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Искам ревю за моя чисто нова страничка, ако останало, моля
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Феновете са добавени както беше оферирано. Що се касае за "активни", все още не виждам такива от новодобавените. Ще изчакам до утре и ще споделя дали са активни или не.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Не разбрах това лайкджакинг фенове ли са или сами си лайкват.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Искам да знам метода на вкарване легален ли е ? Има ли опасност от изтриване на стараницата ? Ако поискам да ми вкараш фенове в да речем 100к страница и ако ми я изтрият после какво правиме ?
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Искам ревю за моя чисто нова страничка, ако останало, моля

Имаш ревю! Остават още 1

Kreayshawn прати ми страницата си на ЛС
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Не разбрах това лайкджакинг фенове ли са или сами си лайкват.

Да фенове са с лайкджакинг. Ако искаш без лайкджакинг цената ще е съвсем друга!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Имаш ревю! Остават още 1

Kreayshawn прати ми страницата си на ЛС
Хайде и аз да се наредя на опашката, ако последното място е свободно.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Искам да знам метода на вкарване легален ли е ? Има ли опасност от изтриване на стараницата ? Ако поискам да ми вкараш фенове в да речем 100к страница и ако ми я изтрият после какво правиме ?

Изишно е да се заблуждаваме, че няма риск. Досега нямаме изтрита страница, но ако това се случи, ще възстановим бройката на феновете от старата ти страница
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Хайде и аз да се наредя на опашката, ако последното място е свободно.

Прати ми на ЛС страницата си. Последното ревю е взето. След няколко дни ще пусна още 5 ревюта!
 

Горе