Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Очаквам отзиви от колегите, получили ревюта и да поръчвам фенове :)
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Феновете не са реални и не са активни. Нито един фен от добавените не е реагирал на публикация и дори не я е видял, което е меко казано невъзможно при 500 човека. Тествах с различни методи, явно това са "кухи" фенове създадени само за добавяне, подобно на тези във Фиверр.
И това става въпрос за обявените "АКТИВНИ" фенове.
Преди да дам негативни трейдъри и репутации, чакам автора на темата да се защити по някакъв начин или да си промени заглавието на офертата !
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Аз все още чакам добавяне, след което ще оставя и мнение.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

При добавяне с likejacking - графиката на unlike-овете никога не е такава, каквато на картинката - поне за мен това е доста съмнително.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Феновете не са реални и не са активни. Нито един фен от добавените не е реагирал на публикация и дори не я е видял, което е меко казано невъзможно при 500 човека. Тествах с различни методи, явно това са "кухи" фенове създадени само за добавяне, подобно на тези във Фиверр.
И това става въпрос за обявените "АКТИВНИ" фенове.
Преди да дам негативни трейдъри и репутации, чакам автора на темата да се защити по някакъв начин или да си промени заглавието на офертата !

Колега имаш ЛС! Има объркване от моя страна, което се получило при първите 3 ревюта, за което се извинявам още веднъж на колегите. Не съм си играл да правя тема за да ви лъжа. Другите ревюта ще са готови до 48ч, съжалявам за забавянето!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Всички ревюта са готови. Има 2-ма колеги, кои виждам, че имат хересвания на публикацийте. Другите ще ги помоля, да ъпдейтнат малко съдържанието на страницата си, за да може да вдигнат рийча. С 1-2 говорещи за това не може да очакват чудеса! Малко по-късно днес ще кача скрийнове от поръчката с 50 000 фена! Скоро ще има и цени само за US фенове, както и за фенове от Европа!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Феновете не са реални ! Нямам думи ... всичките 1000 човека са фалшиви..
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Феновете не са реални ! Нямам думи ... всичките 1000 човека са фалшиви..

И как ги прецени като нито си купувал от мен нито съм ти давал РЕВЮ ?
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

И как ги прецени като нито си купувал от мен нито съм ти давал РЕВЮ ?

Браво на тебе ! Това ми е другия профил... Явно наистина не позна кой съм.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Ето статистика от поръчката на страницата с 50 000 фена. За момента сме добавили 11к фена, но не са минали още 7 дни за да се види пълната статистика. Публикуваните постове, са случайно срещнати- няма професионална поддръжка. Вижда се че има статистика до 13 май а днес е 20-ти

EitKiEF.png


Това няма как да са фалшиви фенове!
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

бих се радвал на едно ревю пък било то и с 200 фена
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Браво на тебе ! Това ми е другия профил... Явно наистина не позна кой съм.

Това е крайно несериозно колега! Дал съм ревю на определен профил! Искам да ми пратиш скрийн на статистиката ти страницата, за да решим проблема.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Това е крайно несериозно колега! Дал съм ревю на определен профил! Искам да ми пратиш скрийн на статистиката ти страницата, за да решим проблема.

Значи при харесванията ... отворих към двайсетина профила... Предполагах, че е от поверителността.. Пратих и приятелства с един профил от 2 дена вече...
Нито имат публикации нито нищо.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Значи при харесванията ... отворих към двайсетина профила... Предполагах, че е от поверителността.. Пратих и приятелства с един профил от 2 дена вече...
Нито имат публикации нито нищо.

Добре де кажи ми кой е профила ти или ми го прати на ЛС. Искам статистика на публикацийте да видя вижданията на постовете какви са
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Смятам за редно да покажа какво се случва след добавянето на феновете без да коментирам какви са те.
При мен бяха добавени 553 фена на два пъти от поорции по около 250 за две нощи. От добавените 553, сега 3-4 дни по-късно са 522, тоест 31 вече ги няма.
Реакция на пост, видео, въпрос - няма.
FB_1.jpg

Силно бях заинтригуван от строго възходящата графика, която се цитира по-горе, но при мен липсва такава:

FB_2.jpg

Наистина не знам дали да препоръчам или не. За това оставям останалите сами да преценят.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Смятам за редно да покажа какво се случва след добавянето на феновете без да коментирам какви са те.
При мен бяха добавени 553 фена на два пъти от поорции по около 250 за две нощи. От добавените 553, сега 3-4 дни по-късно са 522, тоест 31 вече ги няма.
Реакция на пост, видео, въпрос - няма.
Виж файлът 6477

Силно бях заинтригуван от строго възходящата графика, която се цитира по-горе, но при мен липсва такава:

Виж файлът 6478

Наистина не знам дали да препоръчам или не. За това оставям останалите сами да преценят.


Благодаря ти за графиката!

При 19 говорещи за това от 500 фена , вижданията на публикациите, мисля, че е доста добър. Трябва да коригираш публикациите и мисля, че ще си доволен! Аз предлагам фенове, а не поддръжка. От статистиката се вижда, че публикациите имат виждания, от там нататък всичко зависи от вас!
 
От: От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за

Благодаря ти за графиката!

При 19 говорещи за това от 500 фена , вижданията на публикациите, мисля, че е доста добър. Трябва да коригираш публикациите и мисля, че ще си доволен! Аз предлагам фенове, а не поддръжка. От статистиката се вижда, че публикациите имат виждания, от там нататък всичко зависи от вас!

Именно за това се въздържах от коментар. Първо, защото на база 4 дни няма как да изкажа категорично мнение, второ - точно защото става дума за добавяне. Постарах се да съм максимално обективен в мнението си.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Смятам за редно да покажа какво се случва след добавянето на феновете без да коментирам какви са те.
При мен бяха добавени 553 фена на два пъти от поорции по около 250 за две нощи. От добавените 553, сега 3-4 дни по-късно са 522, тоест 31 вече ги няма.
Реакция на пост, видео, въпрос - няма.
Виж файлът 6477

Силно бях заинтригуван от строго възходящата графика, която се цитира по-горе, но при мен липсва такава:

Виж файлът 6478

Наистина не знам дали да препоръчам или не. За това оставям останалите сами да преценят.

Феновете са реални. От 500 посещения е нормално да виждат дадена публикация 10-50 човека. Що се отнася до някакви взаимодействия - това е кликджакинг. Феновете не са таргетирани. Освен всичко, раздвижване може да има само в страници с доста повече фенове. Логиката е проста, ако пускате неща, които не интригуват феновете, няма как да взаимодействат. Това са моите впечатления, като човек, който се занимава от много време с фб страници.

Мен ме интересува по държави какви фенове влизат.:)
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Не можеш да очакваш статистики от 500 фена. До 1-10% от феновете на страницата ще виждат постовете ти. Значи в най-добрия случай ще имаш около 50 импресии, понякога 5. С 500 човека не можеш да си извадиш какъвто и да било извод. Другите статистики не ги гледай, от 13 са замръзнали и не се обновяват нещо.
 
От: Добавяне на Англоговорящи (EN, International) Фейсбук Фенове -> 1000 фена за 7$

Аз не видях при мен никаква ангажираност на феновете, а току що се появиха нови 2300 харесвания. Нещо съмнително има в цялата работа. Нито един активен от новодобавените няма, според мен профилите са фалшиви. Прегледах на прима виста 10-ина профила и виждам, че нямат никаква активност.

P.S. Публикациите се виждат, но никой нито коментира, нито харесва.
 
Последно редактирано:

Горе