Добавяне на ФБ Български реални фенове

От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Аз също се интересувам как да направя така, че да добавя "харесвам страницата" във Фейсбук?
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Здравейте hivanova,

Извинявам се че не съм Ви писала по-рано , мислех, че съм отговорила на всички запитвания

Поздрави

П.С. ако на някой му трябват фенчета да не се притеснява ами да ми пише :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Всичко се случи много лесно, само в две съобщения. Получих всичко, за което се бяхме разбрали и даже малко отгоре, както са писали и останалите . Харесва ми как се случиха нещата .
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

това на писано в тема на момиче ;D не прозвуча никак добре хихи
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Въпреки. че нещата станаха бързо и лесно , тя показа характер и много високо ниво на професионализъм, което ме навежда на мисълта, че не е толкова лесна :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Давай инфо .. давай да ми добавяш фенове, плащам, а и ми е мн интересно, как ше стане тия добавяния :cry: Пиши, ми моля на ЛС, да правим сделката ...
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

мога да поема още няколко поръчки
за поръчки над 30к фена бонуси :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

а аз ти отговорих, няколко страници са завършени , така че мога да поема нови 3-4 поръчки :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Може ли да предложите услуги, като:
Добавяне на 1000 фена за един ден - х лева.
Добавяне на 1000 фена за 5 дни - х лева.
Добавяне на 1000 фена за 10 дни - х лева.
Предполагам, ще е по - скъпо системното / частичното добавяне - примерно 1000 фена, за 10 дни, в сравнение, с за 1 ден, но ще е добре да предлагате такива услуги, защото така ще могат да ползват услугите ви и малките страници.
Например страница от 200 човека - ще е нелепо, на следващия ден - да е 1200 човека. Просто ще е супер странно, за 200 - те и първоначални фена.
Когато някой се усъмни в далаверско добавени фенове - се оплаква на Фейсбук И вероятно това е причината или поне една от причините- за СТОПирането на въпросните страници.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

това се предлага и цената не е по-различна

отново имам свободно място за няколко поръчки
бонуси за над 30к поръчани
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Много съм доволен от добавянето на фенове. Хората са истински, добавят се малко по-малко, напълно реални и активни са. Препоръчвам да се възползвате от услугите :) За в бъдеще и аз ще оръчам най-вероятно още фенове :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

искам да закупя няколко пакета. как да улесним комуникацията не ми отговаряте на ЛС
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Здравейте,
съобщението Ви е изпратено днес в 10:27 а отговора ,че не Ви отговарям тук в 10:34 .

Вие не ми оставяте време да отговоря :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Купих вече 5 пакета и съм много доволен. Клиентите също. Както казах преди няколко поста по-нагоре феновете са реални и активни (до колкото могат да бъдат). Давайте смело - струва си!
 

Горе