Добавяне на ФБ Български реални фенове

v.valcheva

Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте

Добавяне на 100% реални Български фенове във вашите ФБ Страници

За актуални цени ми пишете
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Интересно ми е, защо не пуснеш цените в темата?
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

не е проблем да пусна цени и тук , но те зависят от броя фенове
между 1 и 2 ст на фен според броя фенове
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Окей. Дай ми малко повече информация на ЛС. Интересува ме цена за по-малко фенове. Около 1000. Как ще ми гарантираш, че няма да баннат страницата ми? Какви методи за плащане приемаш - ПП?
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

пусни ми на лично за какви фенове какви пари искаш
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Окей. Дай ми малко повече информация на ЛС. Интересува ме цена за по-малко фенове. Около 1000. Как ще ми гарантираш, че няма да баннат страницата ми? Какви методи за плащане приемаш - ПП?

И мен ме интересува това! Мерси!
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

И аз се записвам за стандартните въпроси. Цена за 1к, гаранция, как се добавят феновете, време на изпълнение...
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Доволен съм, получих феновете бързо дори и малко + отгоре. :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Искам да знам тези фенове по какъв начин ще се пренасочват и харесват моята страница? Като пишеш 100% реални фенове как да го разбирам това... Реални само с имена и профилни снимки без активност (създадени с накакъв софт) или хора, които ще бъдат активни (т.е зад профилите ще има реални, активни потребители), ако да речем тематиката на страницата ми е атрактивна...

Добре е да се поясни за тези неща в самата тема... Не искам да те упреквам, просто съм ползвам няколко услуги с т.н реални ФБ фенове, а като цяло са били или от фейсджакинг или фейк профили - създедени със софт... Ако мислиш, че сервизът ти е повече от на останалите, то може да ми пратиш ЛС с подробности за брой на фенове и съответни цени.


Поздрави!:)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

фейсджакинг-а ти праща реални истински фенове, това че не са харесали страницата сами не значи ,че не са реални , на всички им е ясно ,че за цените в форума няма как някой да седне и да ти промотира страницата за да трупа тя евентуални фенове

изпратих ти лично с цена
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

значи и аз искам малко повече инфо примерно за 50 , 60 К ще има ли нещо по така или ддз .. драсни едно лично ако може :)
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Колега ми , че с теб си пишем от 5 дена, в скайп ти писах обясних ти за какво иде реч и т.н.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

прати ми инфо на лични и цена
за 500
за 1000
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

1 000 фена - 10 лв.
5 000 фена - 50 лв.
10 000 фена - 100 лв.
20 000 фена - 200 лв.
 
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Може ли да питам нещо по-вещите: Като си споделям страницата в профила във ФБ, нямам бутон "Харесвам страницата" отдясно, как да го добавя? Мерси!
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на ФБ Български реални фенове

Страшно съм доволен от мацката! Получих си уговорените фенове + малък бонус. Мерси много!
 

Горе