Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Излишно е да спорим. Нека някой, който е ползвал услугата за над 20 000 фена да каже впечатления.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Само никъде не видях дали профилите са реално?? Да не се окаже, че купуваш от Fiverrrr има 5$ 5000 Flikes.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Колега, този Fiverrrr може да става за всичко, но не и за това, което аз съм предложил. Там наистина нещата са много зле не само от гледна точна на тези 5000 за $5.
Профилите са реални. Имат снимки, приятели, споделяния и т.н.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Здравейте, търся човек който може да ми събере 300-400 харесвания във facebook на КОМЕНТАР под снимка за 3-4 дена. Очаквам предложения на ЛС или в skype fucker556.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

20 000 нови харесвания 175 $
Офертата валидна ли ще е след 1-2 седмици? Смятам да поръчам тоз пакет - за срока от 7 дни не държа, ако може за по-продължително време ще е идеално.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Преди година и кусур платих за 1000 фена УК около 40 долара и всичките бяха до един менте като пуснеш нещо в страницата нищо не помърдваше - Може да не исакш да покажеш страницата но поне пусни някаква снимка на статистиките колко говорят за това - колко лайка получава например една снимка средно пусната в страница с 20к фена и тн.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ radoslav68 Да, офертата ще бъде валидна след 1-2 седмици. Писах ти Л.С
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Преди година и кусур платих за 1000 фена УК около 40 долара и всичките бяха до един менте като пуснеш нещо в страницата нищо не помърдваше - Може да не исакш да покажеш страницата но поне пусни някаква снимка на статистиките колко говорят за това - колко лайка получава например една снимка средно пусната в страница с 20к фена и тн.

@ mantaman Добре е да уточниш, не добре НАСТОЯВАМ да уточниш, че тези твои 1000 фена НЕ СИ ГИ ЗАКУПИЛ ОТ МЕН!! И тогава да питаш или искаш каквото и да било. Айде да сме колегиални малко повече, схващаш ли? Пък и с 1000 фена какво искаш да помръдне? Искаш да имаш влияние във ФБ с 1000 фена?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

офертата не е много добра за 2000 интернационални фена 17 $ а повечето във форума предлагат 2000 БЪЛГАРСКИ ФЕНА за 20 лева
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

офертата не е много добра за 2000 интернационални фена 17 $ а повечето във форума предлагат 2000 БЪЛГАРСКИ ФЕНА за 20 лева
Аман от необразовани философи !!
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Интересно звучи, но тъй като се опарих и фейсбук ми банна 20 страници към един профил заради добавяне на 5000 фена от една оферта тук (НЕ ТВОЯ) - искам да направим пробно едно 2000 - ако всичко е наред и фейбук не изписка - ще работим дългосрочно. OK?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ mantaman Добре е да уточниш, не добре НАСТОЯВАМ да уточниш, че тези твои 1000 фена НЕ СИ ГИ ЗАКУПИЛ ОТ МЕН!! И тогава да питаш или искаш каквото и да било. Айде да сме колегиални малко повече, схващаш ли? Пък и с 1000 фена какво искаш да помръдне? Искаш да имаш влияние във ФБ с 1000 фена?

Велев карай малко по кротко тука глухи нема - Да видя някъде да пише че феновете са купени от теб?

А под фалшиви фенове разбирам истински фалшиви създадени вероятно с програми и всеки от тях си има по около още 50 фалшиви приятели във профила и като казвам че нищо не помърдва имам в предвид не да играят хоро ами като публикуваш да получиш някой лайк от време на време или коментар - ако мислиш че от 1000 фена не е нормално да се получи лайк или коментар при няколко поред публикации кажи на хората да не поръчват.

А вместо да се занимаваш с глупости в предният коментар ти предложих да покажеш статистика някаква макар и на картинка
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ mantaman Айде ако обичаш не ми казвай да я карам по-кротко, защото винаги съм я карал кротко. Само не ми вкарвай някакви изречения ако няма какво да правиш. Ти може да искаш много неща. Пък и какво да кажа като чета, че си дал $40 за 1000 фена?: ) Това чисто и просто си е "работилница". Някой те е избачкал и понеже не си могъл да си вземеш кинтите, сега всички са ти виновни. Айде по-полека, пич!
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ SmartBusiness пиши ми на лично. За тези 2000 фена ще ти дам цена както за казва за "тест". Да пробваш, да се увериш и след това ще говорим.

Промяна на мнение: @ SmartBusiness пък и за всички останали. ФБ няма да писне на 2000 харесвания. Проблема се появява след 20к-30к. Тогава всеки започва да иска повече и повече фенове бе да полага много усилия за развитието на тази страница. Винаги съм съветвал моите клиенти да поспрат малко. Не е необходимо да се добавят 50к за един месец ако имаш сериозни планове за тази фб фен страница.
Направете си 15к-20к. Пораздвижете една-две седмици страницата с постове. След това вижте накъде вървят нещата и започнете с нов план. След тези 20к-30К е добре да правите паузи на всеки 5К нови харесвания.
Това беше един съвет от мен. Вие решавате къде и как да си набавяте фенове.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Сега. Нека да коментирам услугата на velev. Човекът е пич и добави сигурно с 5к повече от това, което се уговорихме. Евала, за което.

Това не е моята услуга, обаче. В смисъл, очакването ми за наистина разнообразни фенове се стопи още като видях първите дни, че са масово Индонезия и Турция.
Ако някой живо се интересува от фенове от тези държави, то мен изобщо не ме устройват и ми се ще да знаете какви фенове идват.
Иначе, спор няма, че са много активни.

Ето как са:
5 428

Индонезия
4 565

Турция
610

Мексико
517

Аржентина
512

Бразилия
510

Съединени американски щати
433

Филипини
426

Индия
364

Мароко
348

Малайзия
240

Азербайджан
232

Колумбия
222

Египет
215

Тунис
175

Перу
175

Франция
149

Доминиканска република
132

Германия
129

Австралия
126

Чили
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Така. Мина - има-няма месец и мога да заключа, че услугата е особено untrusted.

Платих за 13к. Добави ми близо 20к. От тях със скоростта на светлината за месец вече са 11к. Държа да отбележа, че почти не съм пускал нищо ново в страницата, за да бъдат подразнени и да unlike-ват. Тоест, за мен това са фейк фенове. Има реални не повече от 5к, съдя по броя фенове, които виждат публикация - не повече от 200.

Тествах услуга във fivver. Странно, феновете бяха отново с преобладаващ тип - Индонезия и Турция. Добавени ми бяха 5к, а понастоящем са по-малко от 2к в страницата.

Та така достигам до извода, че е много вероятно velev да поръчва от fiverr. Феновете, обаче, никак не са реални. А цената е абсурдна за подобен тип услуга. Не съм за 200-те лева, но смятам, че няма нужда да се набутват повече хора...
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Така. Мина - има-няма месец и мога да заключа, че услугата е особено untrusted.

Платих за 13к. Добави ми близо 20к. От тях със скоростта на светлината за месец вече са 11к. Държа да отбележа, че почти не съм пускал нищо ново в страницата, за да бъдат подразнени и да unlike-ват. Тоест, за мен това са фейк фенове. Има реални не повече от 5к, съдя по броя фенове, които виждат публикация - не повече от 200.

Тествах услуга във fivver. Странно, феновете бяха отново с преобладаващ тип - Индонезия и Турция. Добавени ми бяха 5к, а понастоящем са по-малко от 2к в страницата.

Та така достигам до извода, че е много вероятно velev да поръчва от fiverr. Феновете, обаче, никак не са реални. А цената е абсурдна за подобен тип услуга. Не съм за 200-те лева, но смятам, че няма нужда да се набутват повече хора...

Благодаря за полезното инфо, тъкмо мислех да поръчвам :)
 

Горе