Предлагам: Добавяне на сайтове по директории

Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Внимание! Много некоректен. Не се забърквайте с него. Само ще Ви вземе парите! Milsem е измамник!
Админът да вземе отношение!
 
Добавям сайт в 150 български директории, фирмени каталози, сайтове за обяви, социални мрежи за 20лв на сайт.

Добавям сайт в 200 англоезични директории с висок PA и DA за 40лв на сайт.

Получавате рапорт в снимки на регистрациите и поща с актуализациите на сайта
 
Последно редактирано:
Не мога да определя коректен ли е или некоректен, възползвал съм се от услугата му. Ефект няма бих споделил. По-скоро се абонирате за един "Нахалитет", който ще ви пише често лични съобщения от различни профили да се възползвате отново от услугата му. Въпреки, че не многократно съм му казвал, че аз ще го търся примерно, а не той мен - намира начин да повдигне темата си и да подсети за съществуването си, което е дразнещо в един момент. Съжалявам, но имаше и друго повдигнати теми от подобно естество спрямо конкретния потребител, явно бяха взети мерки само временно..
 
@TheCrazyBastard Може ли по темата, не сме работили заедно.
Много много се извинявам публично!!! Толкова ми си се набил в главата от личните ти съобщения, че съм останал с впечатлението, че съм се поддал "на изкушението". Ако обичаш, просто престани да ми пишеш лично, почти съм сигурен, че го правиш този тип маркетинг и с другите, както и от не само един профил. Аз съм се абонирал за темата, както и много други. Съвет от мен е да изтриеш тази, за да започнеш на чисто, защото вече има негативни коментари. Поздрави! Следя такива като теб и ще се възползвам, когато съм убеден че са коректни, както аз се старая да бъда с всички останали, и без нахалство.
 
Добавям сайт в 150 български директории, фирмени каталози, сайтове за обяви, социални мрежи за20лв на сайт.

Добавям сайт в 200 англоезични директории с висок PA и DA за 40лв на сайт.

Получавате рапорт в снимки на регистрациите и поща с актуализациите на сайта
 
Последно редактирано:
Абе мало*мник, дотам ли стигна нахалството ти...да ровиш из профилите на потребителите, да им намираш скайповете, и да ги добавяш, за да им предлагаш по нощите тъпите си оферти!!! Не разбра ли за толкова време, че никой не иска да работи с некоректни изпълнители като теб?
@Blinky , тук ли си???
 

Горе