Предлагам: Добавяне на сайтове по директории

Какво общо има скайп с темата ми? Спри да пишеш в темата ми ще правя каквото си искам. Без СПАМ!
 
Много много се извинявам публично!!! Толкова ми си се набил в главата от личните ти съобщения, че съм останал с впечатлението, че съм се поддал "на изкушението". Ако обичаш, просто престани да ми пишеш лично, почти съм сигурен, че го правиш този тип маркетинг и с другите, както и от не само един профил. Аз съм се абонирал за темата, както и много други. Съвет от мен е да изтриеш тази, за да започнеш на чисто, защото вече има негативни коментари. Поздрави! Следя такива като теб и ще се възползвам, когато съм убеден че са коректни, както аз се старая да бъда с всички останали, и без нахалство.
При мен беше същото, само съобщения и работа не върши.
 
Тук съм. Виж му предупрежденията. И вече е баннат за постоянно. Този е няма такъв, все едно говориш със стената. Трябва да си много крив, за да те баннат от тук. Нещата са вече под контрол. Дай и рипорт, ако нещо се появи под друг Ник.
 
Привет. Имам 4 лични съощбения от Nonntas2 като това "Да давам ли пейпал да оправим първо парите и после да оправим описанието, което мо трябва за субмита и да започвам. Онлайн съм."
Нито съм писал на въпросния потребител, нито бих ползвал услуга на човек във форума с 2 мнения и отрицателна репутация!

P.S. Мисля, че подобни лица не са от полза на форума! Още повече като се има предвид колко измамени потребители има! Защо това се толерира?
 
Привет. Имам 4 лични съощбения от Nonntas2 като това "Да давам ли пейпал да оправим първо парите и после да оправим описанието, което мо трябва за субмита и да започвам. Онлайн съм."
Нито съм писал на въпросния потребител, нито бих ползвал услуга на човек във форума с 2 мнения и отрицателна репутация!

P.S. Мисля, че подобни лица не са от полза на форума! Още повече като се има предвид колко измамени потребители има! Защо това се толерира?

И мен ме наспами :D Казах му накрая да действа по задачата и той взе че се отказа :D
 
Извинявам се, но не се здържах.
Понеже не спира да ми пише, сега се появи с ново предложение.
Вече прави и лого за сайтове. Цена 40лв.
Казах му ОК, но му обясних, че ми трябва дизайнерско, нещо креативно, нещо, което да ме грабне. Изришно му казах, че не ме интересуват копи-пейст картинки и добавяне на текст. Искам рисунка, творба ... нещо, което е и идеята на самото лого.

Понеже ме е срам да го цапна тук, а и съдържа рекламно съдържание, който желае може да го види тук

Ще потърся психолог заради този.
 
Извинявам се, но не се здържах.
Понеже не спира да ми пише, сега се появи с ново предложение.
Вече прави и лого за сайтове. Цена 40лв.
Казах му ОК, но му обясних, че ми трябва дизайнерско, нещо креативно, нещо, което да ме грабне. Изришно му казах, че не ме интересуват копи-пейст картинки и добавяне на текст. Искам рисунка, творба ... нещо, което е и идеята на самото лого.

Понеже ме е срам да го цапна тук, а и съдържа рекламно съдържание, който желае може да го види тук

Ще потърся психолог заради този.
Сам си си виновен, че изобщо си подходил към заявка, иначе логото като за него е ок
 

Горе