Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

Стига сте робували на идоли! Не сме ХХI век преди новата ера, а XXI век след новата ера!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10.
 
От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

@Вискяр Бг какво беше това?!?! Да не си решил да си популяризираш подписа? :)

Иначе като гледам май няма никой! Все пак ако изкочи зайчето, пощата ми е отворена...
 
От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

DMOZ и прочие, както и отношението ми към качването на пиедестал на такива нещица.
Т.е. отношението ми към всяко и всякакво идолопоклонничество. (Да знаете, че на 3 ракии тази дума, последната, се пише трудно :? :beer:)
 
От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

ако има редактор, да пише и на мен. и аз съм съгласен да си платя за включване в дмоз
 
Re: От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

Нещо е яко спекана работата щом и срещу заплащане няма кой да си помръдне пръста. Направо не мога да повярвам :)
То и преди време когато беше активна не искаха пари, аз съм предлагал, но ми отказах. Против политиката на директорията е и май все още си държат на това. :)

Аз мога да повярвам, нямат желаещи или доброволци, както ги водят. Но и във форума им никой не отговаря. Предполагам, че EN секциите си вървят добре, макар, че последния път като минавах от там много скапани сайтове и линкове имаше по категориите. Дано всичко си работи, но тръст ранка със сигурност не е същия от едно време.
 
От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

Едно не мога да разбера. Значи на авери, баджанаци, чичовци, лели и т.н и т.н се одобряват сайтове, а срещу заплащане - не?!? Е каква е тази политика? Едното е услуга (евентуално за услуга), а другото е услуга срещу заплащане. Явно си имат някакви неписани принципи тези редактори, които са отвъд ясното и разбираемото. Ако греша, нека някой излезе и ме поправи...
 
От: Добавяне на сайт в DMOZ срещу заплащане?

Преди 12 години малко остана да стана редактор, но ме домързя. Това е кауза, на която трябва да се отдадеш, не е за всеки! За това и няма активни редактори българи. Цани се за редактор и си вкарай нещата.
 

Горе