Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ -МОШЕНИК

От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Само за българи (от България, а не живеещи в чужбина) , става ли ?
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

+ 4 изпълнени поръчки :)
Остават ми 3 поети, които сега започвам, но мога успоредно с тях да задвижа нещата и по друга заявка .
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

То хуу, ама прие да свършиш работата, пратих ти парите, даде ми срок който изтича след 1-2 часа и още не си започнал. Срока не е чак толкова важен, но това което ме изнервя вече, че ти писах 2-3 пъти ти не ебаваш да върнеш в Skype можеше да драснеш един ред - имам доста работа и еди кога ще е готово !!!


И много ми е интересно, защо искаш още поръчки като не си свършил поетите?
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

И аз да кажа, че още си чакам да свърши работата. Крайния срок беше 16ч., а още нямам нито един фен...
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Колега не искам да наливам масло в огъня ,но и аз вече почти 24 часа чакам, а дори 1 фен няма.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

След последния пост, ясно е вече каква е работата, аз също вчера съм предплатил за 2 страници и нямам резултат. Само се чудя, как така се вързахме на човек регистриран преди няколко дена във форума и му дадохме пари. Принципа на който работи е да се съберат малко пари от различни хора, всеки би дал по 10 лева ей така на доверие, но не всеки би дал 50 лева... крайния резултат е че пак събира горе долу голяма сума която идва от въздуха без да се свърши нищо.
Така че, пийте по бира както мен, друго не ни остава!
 
От: Добавяне на facebook птели !!! ПРОМОЦИЯ

Ето и всички мнения на ADWORDSSER в темата :
"Чудесно !!!!!!!
Веднага ще взема 1000 фена - англичани
Дай ми повече информация"

"Момчето изглежда сериозно
Платих му 100% от сумата, каза ми че за 2-3 часа ще е набавил феновете
Ще пиша пак когато е готов, за да изразя мнението си за работата му."

"зключително бърза и качествена работа
Благодаря много на момчето
Дано да има много успешни поръчки зад гърба си "

"Първоначално изпратено отmomcheto
Тъпото е, че правите 1002 и после една част се отписват. Ползвах услугите на един колега 6,000, от тях поне 300 за седмица отлитнаха."
"Към момента за около 16-17 часа нямам нито 1 отписан "


Това майка да ми е толкова няма да го хваля заеби...
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

mario_kirilov_82 гледам от 20 мин е онлайн и не ебава да пише в темата.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

И аз мислех да се възползвам от услугата, но изчаках да видя дали някой ще изгори и ето, че се оказах прав
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Пак съобщението е редактирано.
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

ОК кажи колко искаш за 1000 фена, на мен не ми трябват много само 1500-2000
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Msecurity, би ли изтрил моя цитат от твоя коментар, моля ?

Ами ще бъда като автора на темата .... за 2000 фена искам 20$. Знаеш, предимството е, че страницата си е ТВОЯ. :)
Пък аз ти гарантирам, че за 2 часа ще ги имаш 2000 фена. После да дойдеш тук и да се похвалиш ей! :)
Даже като пръв клиент, който се надявам да ми се довери ти давам бонус - 2500 - 3000 почитатели за същата цена ;)
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

аа не забавни сте
момчето ми докара фенове
е наистина - вече от 1002ма имам 930 ама пак е нещо
похвалих го - свърши си работа
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

аа не забавни сте
момчето ми докара фенове
е наистина - вече от 1002ма имам 930 ама пак е нещо
похвалих го - свърши си работа

Пусни 1 линк към страницата ако не е тайна, щото тва брато ни потпали бая хора и е нормално да сме недоверчиви.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Я дай снимка от пейпал-а да видим дали наистина си му изпратил 5$ вчера..
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Нали групата беше спаднал от 1002 до 960 ? Сега ли се записаха тези хора? Наистина извиняваи ако те обвинявам напразно. Просто се чуствам много тъпо.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Моля да ме извините но това е група не страница.
В двете неща феновете се набавят по различен начин.
Сега мога да направя същата група и за половин час ще я напълня с над 5000 фена даже и доста повече.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Нз, може да е случайност, но първия пост на ADWORDSER e в 13:06 и до 13:13 ( 7 мин. )вече е платено и се върши работата това според мен е най-подозрителното, има и по незначителни съвпадения - след почти два часа в 15:09 mario_kirilov_82 пише, че поръчката е изпълнена и веднага след 2 мин ADWORDSER отговаря, че е доволен.
И последното което забелязах до около 20:45 - mario_kirilov_82 беше онлайн, след 2 мин в 22:47- ADWORDSER отговаря в темата, че няма нищо общо с момчето.

Edit:
ADWORDSER и mario_kirilov_82 са имамници, внимавайте. (mario_kirilov_82 и ADWORDSERhttp://www.predpriemach.com/member.php?u=7895 са един и същи човек!)
 
Последно редактирано:

Горе