Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ -МОШЕНИК

От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

не бе не
имаше повече фенове смисъл аз имах и той отделно докара 1002мата
иначе ето и снимката Без име.jpg
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Моля да ме извините но това е група не страница.
В двете неща феновете се набавят по различен начин.
Сега мога да направя същата група и за половин час ще я напълня с над 5000 фена даже и доста повече.

Да и това го има, не е толкова лесна за пълнене , но все пак Страницата е много по трудно, но най-важното е ,че бройката на феновете въобще не отговаря.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

аз спирам да се занимавам
не съм нито адвокат на марио нито нищо, момчето ми писа на лчино от там натам вече всичко е скайпове и оговорки
той ми писа по скайп че ше метне линк към темата като е готов да пиша доволен ли съмм или не
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Аз понеже също предлгам такъв тип оферти и и стана доста интересно още при пускането на темате.
Но просто нява начин да набавиш примерно 5000 фена за 2 часа в една група и да не изядеш банот фейса.
Занимавам се от доста времес това и мога да кажа че и по горната оферта от 50 000 за няколко часа е невъзможна дори и в англия да се направи.
Но ако се даде демо и всичко е точно аз се извинявам ноза мен това е напълно невъзможно
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Аз понеже също предлгам такъв тип оферти и и стана доста интересно още при пускането на темате.
Но просто нява начин да набавиш примерно 5000 фена за 2 часа в една група и да не изядеш банот фейса.
Занимавам се от доста времес това и мога да кажа че и по горната оферта от 50 000 за няколко часа е невъзможна дори и в англия да се направи.
Но ако се даде демо и всичко е точно аз се извинявам ноза мен това е напълно невъзможно


понеже от това което разбрах до сега марио нещо се излага ти гърци можеш ли да ми докараш в страница обаче , понеже чак сега се осъзнах че това е група
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

[21:08:00] Георги: Колега какво става с феновете ?
[21:08:58] mario_kirilov_82: baluk ,,, az sum Mario i sum tarikat .... dokarah mu fenowe na onq adwordser neshty si za da widite che sum seriozen ,,, nqma da poluchish fenowete si.... leka i dohodna!


НЯКОИ ако не вярва ще кача скрииншот.
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

тук при теб феновете се докарват от акаунтите ти с приятели само ако имаш гръцки аакунт и се добавят за минутки.
а сега збелязах още нещо
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23560
тук гледам е направил доста продажби а няма нито един itrader
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

[21:08:00] Георги: Колега какво става с феновете ?
[21:08:58] mario_kirilov_82: baluk ,,, az sum Mario i sum tarikat .... dokarah mu fenowe na onq adwordser neshty si za da widite che sum seriozen ,,, nqma da poluchish fenowete si.... leka i dohodna!


НЯКОИ ако не вярва ще кача скрииншот.
Точно заради такива боклуци хората като мен не могат да си продават нещата.Защото като се опариш веднъж повече не стъпваш в огъня .
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Редактирано
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Смятай! Винаги съм мразел хора с такъв мангалски манталитет. И колко е спечелил, 20,30,50, 100 лв? Ебаси мизерника!
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

не бе не
имаше повече фенове смисъл аз имах и той отделно докара 1002мата
иначе ето и снимката Виж файлът 1535

обърка акаунтите май. Тука излиза че той ти е пратил пари ?!
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Незнам дали се вижда добре, за първи път прикачвам3203725z.jpg
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Ще намериме някое хакерче и ще оправиме копеленцето няма да се притеснявате :)
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

2.82 юро си е цифра, знаеш ли колко труд трябва да изкараш тия пари от адсенса :D
 
От: Добавяне на facebook почитатели !!! ПРОМОЦИЯ

Абе Adwordser кой на кого е пратил пари? Ти на него или той на теб? От скрийншота излиза, че той е платил?!
Payment sent by: Mario Kirilov
Payment sent to: IvayloPavlov25...

Не се научихте, че от дребни тарикатлъци не се прокопсва!
 

Горе