Добавяне на Visa към PP акаунт

nortrant

Well-Known Member
здравейте,
имам един акаунт който не е регистриран с моето име.
дали може да имам проблем по-натък (например с верификация) ако добавя карта която е на мое име ?
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

При мен е обратният случай - акаунтът е с моето име, а е верифициран с чужда карта. Досега функционира безпроблемно, тегля пари към картата без допълнителни обяснения. Предполагам, че в твоя случай не би било спънка също.
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

Мисля че не трябва да имаш никакъв проблем тъй като при мен също е така . Само че аз съм другия вариант акаунта е на мое име, картата на чуждо. Нямал съм проблем с това. Мисля че ти също не би трябвало да имаш проблеми.
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

ок, така ще я добавя.
Дано след време да нямам проблеми :)
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

ок, така ще я добавя.
Дано след време да нямам проблеми :)

Единия ми акаунт в PP е така от 2 години и до сега не съм имал проблеми. Акаунта е на брат ми, а сметката е моя . Така че действай смело :wink:
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

да питам още нещо
преди доста време в този същият акаунт се опитах да добавя карта...попълних данните получих 4-цифреният код - въвеждах, какво прави и нещо не стана и така го оставих - нямаше карта но акаунта е със Status: Verified

сега като добавих моята карта тя веднага се появи на страницата където със спист=ъка на добавените кредитни карти

въпроса мие - трябва ли да се верифицира ?

на страницата за Withdraw Funds to your Card я има...
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

След като акаунта не е на твое име, и искаш да го верифицираш с твоя карта, малко ме съмнява да стане:
Като въвеждаш карта, има поле:име на картодържател и то се попълва автоматично с това, което си дал в Пейпал акаунта.
Като се опита ПП да ти дръпне 1.5 евро за да верифицира картата ще се пробва да ти бил-не картата с име (което е в ПП), което се различава от това на твоята карта.
Сега, друг е момента, че някои банки (при дебитните карти виза електрон примерно) не гледат името, а само номер на картата, свв код.

Ако си верифицирал акаунта, имай в предвид, че като(ако) минеш 2500 оборот ще ти искат сканирана лична карта+верификация на адрес.
Е тогава вече не знам как ще се оправиш :)
 
От: Добавяне на Visa към PP акаунт

@fanbg, темата е от преди половин година.
Карам от тогава по този начин и нямам проблем. Минал съм ги тези 2500 и още не са ми искали лична карта..
аз не държа много пари в ПП, така, че не се притеснявам за това.
 

Горе