Предлагам: Добавяте Facebook фенове към страниците си

theFallen

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Предлагам следните услуги в facebook:
  • 1. Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 9 лв / 1000 фена (max 50~70k)
  • 2. Добавяне на харесвания в постове или снимки - 3 лв / 1000 харесвания(максимум 25k)
  • 6. Увеличаване на гледанията на клипчета в фб 2 лв / 1000 (мах 1m)
Повече информация и актуални цени: thebestsmm.com

Поздрави!
 
Последно редактирано:
здравей,

интересувам се 10 000 международни фена за добавяне
ако може оферта и от каде са.
 
Последно редактирано:
Какъв е произхода им като държави? Какъв таргет можеш да снабдиш и тн?
 
международни от всички краища на света има както от Америка, Европа така и от Азия, Африка.
За съжаление не мога да ги таргетирам

Поне активни ли са? И методът ти тръстед ли е или има риск?
 
международни от всички краища на света има както от Америка, Европа така и от Азия, Африка.
За съжаление не мога да ги таргетирам

Последно въпросче - смятам, че и за другите е полезен: ако например ти се даде празна страница, какво ще е съотношението между феновете - от кои държави и от какъв пол. И за колко време ще добавиш 10 000, например.
 
Последно въпросче - смятам, че и за другите е полезен: ако например ти се даде празна страница, какво ще е съотношението между феновете - от кои държави и от какъв пол. И за колко време ще добавиш 10 000, например.
Сега погледнах една моя страница който съм добавил и съотношението е 35% жени, 65% мъже, главно от Азия - (Тайланд, Индия, Египет, Индонезия, Бразилия, Колумбия), езици - (тайски, английски (Великобритания), Английски (САЩ), арабски, Португалски(Бразилия))
За около 10-14 дена
 
Интересувам се от реклама на вашата страница!Дайте телефон или skype.
 
Интересувам се за следните услуги :
  • 1. Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 13 лв / 1000 фена (max 50~70k)
  • 2. Добавяне на харесвания в постове или снимки - 3 лв / 1000 харесвания(максимум 15k)
От къде са феновете,сроковете и всичко останало. По точка две също имам интерес. :)
 
Интересувам се за следните услуги :
  • 1. Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 13 лв / 1000 фена (max 50~70k)
  • 2. Добавяне на харесвания в постове или снимки - 3 лв / 1000 харесвания(максимум 15k)
От къде са феновете,сроковете и всичко останало. По точка две също имам интерес. :)
Здравейте!
Феновете са международни но повечето са от Африка и Азия, приблицително добавям ~ 1000 на ден, ако няма специални изисквания от страна на клиента.
Няма риск от бан.
А харесванията в постове и снимки стават много по-бързо около 100 на минута .
Има вече промяна в цените но съм забравил да отразя в обявата:

  • 1. Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 8 лв / 1000 фена (max 100k)
  • 2. Добавяне на харесвания в постове или снимки - 1.50 лв / 1000 харесвания(максимум 10k)
 
Здравей, заинтересован съм от услугата ти. Има ли шанс да ми баннат страницата?!
0% е шанса да баннат страницата, не се ползва Likejacking - натурални методи макар и да добавим 500 000 фенове (но не става бързо )
 
Последно редактирано:
Промоционални цени:
  • Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 9.00 лв / 1000 фена
  • Добавяне на харесвания в постове или снимки -
    3.00 лв / 1000 харесвания
  • Инстаграм последователи - 5.00 лв / 1000
  • Инстаграм харесвания - 0.50 лв за 1000
 
Последно редактирано:
Промоционални цени:
  • Добавяне на РЕАЛНИ МЕЖДУНАРОДНИ фенове във вашата страница 7 лв / 1000 фена
  • Добавяне на харесвания в постове или снимки -
    1.60 лв / 1000 харесвания
  • Инстаграм последователи - 5.33 лв / 1000
  • Инстаграм харесвания - 0.64 лв за 1000
Здравей, пиши ми на лс .
 

Горе