Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

TheWizarD

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Трябва ми добра СЕО фирма , която да не зима 2646246246 лева . Разполагам с до 300 лева да се издигна с ключова дума "перник" в гугъл на първа страница . Незнам дали е възможно , но ако има шанс дайде .
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

а кой търси "portfolio" в гоогле.бг ?
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

Само така за въпроса!
Ще повярвам, че някоя си фирма е добра, само ако ми покаже някой от 1-3 място в google по обикновени и познати думи на потребителите, и така, както ги изписва обикновения потребител в търсачката.
Пример от една друга тема :
wallpapers, а не hd wallpapers
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

а кой търси "portfolio" в гоогле.бг ?


"портфолио" става ли за същия сайт

"cv европейски формат" ...?

"кариера" ...?
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

кариера едва ли се търси, но работа/ rabota се търси:)
Ако правилно съм ти разбрал въпроса ...
Едит - горните 2 не ги коментирам изобщо, защото колко човека ще ти потърсят примерно 2-то словосъчетание ?
 
От: От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

120 -150 дневно... ако искаш PM да ти пратя скрийн:) analytics-а

кариера едва ли се търси, но работа/ rabota се търси:)
Ако правилно съм ти разбрал въпроса ...
Едит - горните 2 не ги коментирам изобщо, защото колко човека ще ти потърсят примерно 2-то словосъчетание ?
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

Не те разбрах изобщо за какво ще ми пращаш аналитикс.
За конкретна дума , словосъчетание или какво ?
Явно си говорим за различни неща.
 
От: От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

за 300 лева за "перник" ще го изкарам човека на 1-ва страница...

Не те разбрах изобщо за какво ще ми пращаш аналитикс.
За конкретна дума , словосъчетание или какво ?
Явно си говорим за различни неща.
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

и кво човека иска СЕО услуга, а вие почнахте да си мерите пишките .... баси спама...
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

Аз си пратих офертата по ЛС, другите явно нямат друга работа :/
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

и кво човека иска СЕО услуга, а вие почнахте да си мерите пишките .... баси спама...
Да, давайте адекватни отговори моля, какъвто е и въпроса на темата.

Пращате на лично офертата си и с обяснение защо сте толкова скъп, респективно евтин. Както и какво може да получи от вас за тези пари. Иначе всеки иска да хване да оптимизира корпоративен сайт, за който се плаща по няколко стотин хиляди на месец, но уви не се случва често.

И в този ред на мисли искам да кажа, че всеки може да си говори каквото иска, въпроса е какво е правил как, това го прави професионалист и има, другото е булшит и спам. ;)

За тези пари мисля, че ще получиш някоя друга оферта от харата тук, но си е скъпо като услуга това. Даже и за малките думички. ;)

Иначе много се радвам как си го задал като заявка. СЕО, имам 300 лв., какво мога да получа и дали ще може за думата ХХХХ да изляза на първа страница. Добре си поставил условията, така се прави.
 
От: Добра СЕО фирма бюджет 300 лв.

Мерси за спама , но нали за това е форум . Забавям се с избирането на човека , защото изчаках да си свърша работата покрай тези избори . Сега до няколко дни ще започне разработването на сайта и до 2 седмици най-вероятно ще е готово всичко , и ще мога да наема човек , да свърши работа .
 

Горе