Добра ли е тази Resellers Hosting програма ?

От: Добър Resellers Hosting ?

сложи една отметка че си пуликувал афилиейт линк. Иначе ще те 'наплюят' набързо
 
Re: Добър Resellers Hosting ?

тези са българи един познат дето сега е в хп работеше съпорт при тях някога

налие блонди :) (афф идто) няма проблем ама верно е хубаво да опомене
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Добър Resellers Hosting ?

тези са българи един познат дето сега е в хп работеше съпорт при тях някога

налие блонди :) (афф идто) няма проблем ама верно е хубаво да опомене

Твоя познат да не се казва Пепи :)
 
От: От: Re: Добър Resellers Hosting ?

Твоя познат да не се казва Пепи :)



И КВА ИЗЛЕЗЕ ТЯ?
ТИ ДА НЕ СИ НА ПЕПИ КОЛЕГАТА ОТ СЪСЕДНИЯ СТОЛ ? :twisted::twisted::twisted:
 
От: Добър Resellers Hosting ?

Яд ме е само за едно:

Темата ми звучи като: "Продавам едни краставици, ама айде да си купите от мен тия краставици и да ми кажете дали са хубави, че не знам какво продавам"

По добре щеше да е, ако:
Или питаш дали са добри (без афф линка) или правиш оферта, споменаваш цените, споделяш, че нямаш опит с тях и си слагаш афф линка. ама така формулирана тема доста е тъпо...
 
Последно редактирано:
От: Добра ли е тази Resellers Hosting програма ?

Здравейте всички,
използвам хостинг услугите на тази фирма от доста време. Не съм се занимавал да се развивам като хостинг реселър защото предимно имам нужда от хостинг за собствените си проекти или тези на клиентите ми.
За resellerspanel.com мога да кажа, че са супер. Съпорта им е на ниво и какъвто и да е проблема го решават супер бързо и качествено.
Относно реселърксата програма - става. Не е точно като да я продаваш в българия защото не е конкурентно способна спрямо цените тук, но мисля че за на вън е идеална - стига разбира се да имате интерес да се развивате.
И само за протокола - познавам доста хора, които работят в тази фирма - Liquid Net всичкте са пълни свежари и винаги са готови да помогнат.
 
От: Добра ли е тази Resellers Hosting програма ?

Здравейте всички,
използвам хостинг услугите на тази фирма от доста време. Не съм се занимавал да се развивам като хостинг реселър защото предимно имам нужда от хостинг за собствените си проекти или тези на клиентите ми.
За resellerspanel.com мога да кажа, че са супер. Съпорта им е на ниво и какъвто и да е проблема го решават супер бързо и качествено.
Относно реселърксата програма - става. Не е точно като да я продаваш в българия защото не е конкурентно способна спрямо цените тук, но мисля че за на вън е идеална - стига разбира се да имате интерес да се развивате.
И само за протокола - познавам доста хора, които работят в тази фирма - Liquid Net всичкте са пълни свежари и винаги са готови да помогнат.

Май и ти работиш там ;)
 

Горе