Добре потръгнахме, а сега накъде?

От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Такива теми винаги са ми били странни. Чел пича във форума, чел, работел за хора от форума и пак нищо не разбрал...

пп за ЛС-то ти, кажи в темата какво точно те интересува за WP, иначе тук си имаме и раздел за него Wordpress Форум
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Такива теми винаги са ми били странни. Чел пича във форума, чел, работел за хора от форума и пак нищо не разбрал...

пп за ЛС-то ти, кажи в темата какво точно те интересува за WP, иначе тук си имаме и раздел за него Wordpress Форум

Да кажем, че съм чел, но просто информацията, която е налична е едно ниво над началното, за човек, който започва от нулата.
Просто ми липсват някои неща и се опитвам да ги запълня, именно затова пуснах тема и отговорите ми помогнаха изключително много да се ориентирам.
Разгледах го още на обяд WP форума, но сега казаха, че не е това, което търся и явно ще се ориентирам към blogspot.
Благодаря на всички. Чувствайте се свободни да добавите всякаква информация. Ако има още нещо, ще пиша в тази тема.
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Май си прескочил техническата част от четенето... Наблегнал си на парите, а работата си прескочил..,
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Моля? Нещо, не ти разбрах поста човече. Готов съм да се трудя за да постигна нещо в тоя живот. Нищо не се дава на готово, имам амбицията да стана нещо, а не да бъда провал. Да, заговорих за пари. Намерих най-добрата алтернатива за мен, нали именно това всеки търси в живота и в работата? А иначе, още колко тепърва ме чака да чета за E-бизнеса и не само. Всичко по реда си. Именно затова я пуснах темата, за да си изясня някои работи, които не ми бяха ясни. :) Ако не съм ти разбрал поста поправи ме :)
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Здравейте, докато работех с blogger се спречках с малък проблем. Някой може ли да ми помогне с HTML, защото не знам как да премахна някои опции от дизайна и да ги променя както искам аз ?
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Ами напиши какво е. Пусни скриин шот, ама по-добре задай въпроса в раздел Webmasters Help - секция на експертите. Или Pro-blogging.
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Добре, така ще направя. Благодаря за съвета. Иначе вече написах първата ми статия - само трябва да се пооправи дизайна и е готова за публикуване.
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Добре, така ще направя. Благодаря за съвета. Иначе вече написах първата ми статия - само трябва да се пооправи дизайна и е готова за публикуване.

Разгледай и тази тема (на потребител от форума е) - Blogger трикове. Има много полезни неща събрани на едно място.
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

Благодаря, но не намирам точно това, което ми трябва, въпреки че има полезни неща в темата :)
 
От: Добре потръгнахме, а сега накъде?

дай да видим блога и ще ти измислим и дизайн дето лови окото
 

Горе