Добър начин за изкарване на пари от интернет

kris2010

New Member
Според мен най-добрият н-н за изкарване на пари от интернет е този
З вече изкарвам по 300-350 на месец,
но може и доста повече...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

С това ще си изкараш някоя червена точка.
 
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

направо бан си изпроси
 
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

Що не го оставихте човека да ни обясни по-подробно как е изкарал тези 300-350 на месец?
Изкара ли някой малко праи и веднага му давате бан от завист. Егати предприемачите ...
 
BMFN

Здравейте, казвам се Алекс!
Нашите услуги са свързани с търговия на договори за разлика върху валути, акции, ценни метали и суровини. Договорът за разлика е финансов инструмент, който дава възможност на притежателят му да печели от промяната в цената на даден актив (валута, злато, сребро и т.н.) без реално да притежава самият актив. Търговията се извършва чрез специализиран софтуер (платформа), чрез който клиентите имат достъп до реални цени на иктивите в реално време, и съответно могат да извършват покупки или продажби. Търговията се извършва чрез използване на маржин (наричан още финансов лост), което означава, че клиентът е длъжен да осигури само част от сумата, необходима за сделката. Например, при маржин изискване от 1% (1:100) клиентът е длъжен да внесе 1% от сумата, необходима за сделката, а останалите средства се осигуряват от BMFN като въображаем заем. Съответво Вие печелите от всяка сделка, която привлечените от вас клиенти извършват.
Можете да пробвате демо версия на нашата най-нова платформа Unitrader, като отидете на следния адрес:
http://www.bmfn.com/boston_merchant/unitrader_demo_registration.html
Тук ще може да търгувате с виртуални пари, но при котировки в реално време.
Като първа стъпка препоръчвам да разучите платформите за търговия, като аз съм готова да съдействам при всякакви въпроси, свързани с тях. Подробна информация за компанията може да намерите на www.bmfn.com.
 
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

След всички тези постове, темата стана директно за коша...
 
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

Dir.bg ме изненадаха...

Днес има платена статия в новините измежду другите...
 
От: Добър начин за изкарване на пари от интернет

В крайна сметка какъв беше този добър начин за приходи?
 

Горе