Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Колеги, сайтчето е много просто и семпло и копира социалната идея на туитър. Но това в случая надали ви интересува, по-важното е че чрез www.SuperSoc.com бързо, лесно и ефективно ще популяризирате и оптимизирате вашите сайтове/или сайтовете на вашите клиенти. Който желае да посети и огледа сайта, нека заповяда. Аз съм собственика на сайта, студент съм все още, но смятам, че със всеки изминал ден supersoc подобрява рейтинга си.
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Симпатично е сайтчето, но си направи майл към домейна и оправи кодирането на писмата.
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Здрасти колега, ползвам твоя сайт от.... вече и аз съм забравил от кога, поздравления, че все още го поддържаш и развиваш ;)
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Благодаря Ви, колеги. Има банери за споделяне (бутони) по подобие на туитър и фейсбук, можете да ги намерите тук http://www.supersoc.com/banners.php
Някой ако може да даде съвет как да привлека потребители и търговци от туитър, бих му бил много благодарен!
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Харесва ми ! Може да е от полза!
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

добри цветове - Успех!
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Здравей, Стан. За да поставиш Видео от тубата, трябва да добавиш и някакъв коментар или символи в поленцето за писане. Така е и със снимките. Ако не искаш да слагаш коментар просто сложи усмивка или три точки, схвана идеята, предполагам :)
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Бачка!!! Проблема както се оказа е в моя телевизор. Слагах кратките URL на тубата . Не правете така. Всичко е точно соцката е супер и горещо препоръчвам.
Поздрави и Успех.
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

На зеленото поле има бутончета - снимка/видео, трябва да цъкнете на избраното от вас и там се поставя адреса на тубата и излиза директно екранчето на тубата на стената. Иначе по-лесния вариант е директно линка на полето за писане...
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Колеги, форумът вече си има официален акаунт във социалката, може да го последвате с профилите си, като напишете в търсачката Predpriemach_com, цъкнете на излезлия профил в ляво и след това натиснете жълтото бутонче "Последвай..." Така ще получавате актуална информация за всички най-интересни теми от форума, пускани от колегите Blinky и coolice.
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Колеги, можете да си слагате освен аватари, и тапети на стената във социалката. Това става като цъкнете горе в дясно на синюто поле в търсачката гаечното ключе и изберете дизайн. Естетически изглежда добре тапетиран екрана, не че е нещо особено важно за бизнеса ви, но нека бъдем естети :)
Колеги, можете да давате предложения какви материали да се пускат във профила на Predpriemach_com в SuperSoc и съответно всеки който иска нека последва профила, за да се информира за всичко ставащо във любимия на много форум
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Поредната спамилка.
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Виждайки миналото на ТАЗИ Социална мрежа за споделяне и общуване с приятели, предусещам бъдещето и на този "добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация"..
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Уважавам мнението ти, задача ми е да те оборя, както и всички които не вярват за развитието на такъв тип сайт :)
 
От: Добър сайт за вашата безплатна реклама и оптимизация

Поредната спамилка.

Спамилките поне имат ефект за разлика от SEO глупостите когаот искаш да вадиш пари. Ако те задоваляво да си на първа страница с 0 доходи се набляга на SEO, ако искаш да вадиш лв набиваш спам
 

Горе