Добър WP plugin за FB коментари?

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Кажете Добър WP plugin за FB коментари...

Незнам защо какъвто и да сложа, все им иска някакво допълнително кликане, пример: тук

Когато коментирам в други сайтове, няма такива допълнителни кликове...пиша кликам на синьото бутонче "Добави коментар" и воаля..

Идей?

Да не е някаква настройка на Appy-to която не мога да я видя...
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Няма ли някой идея?
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Здравей, пробвай с disqus.com, модерно е и се интегрира лесно с wordpress, само да ти кажа че ако го избереш при регистрацията изпозвай името на сайта, защото после седи над коментарите.
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Здравей, пробвай с disqus.com, модерно е и се интегрира лесно с wordpress, само да ти кажа че ако го избереш при регистрацията изпозвай името на сайта, защото после седи над коментарите.

Знам го disqus колега, но не това искам :)
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Мерси за линковете, но реално никои не ми казва от къде идва личния ми проблем...мм и аз незнам от къде идва и защо иска това допълнително кликане...
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

С какво не те устройва официалният плъгин от Facebook ?
Изключваш ми всички излишни лайна и ползваш само това, което ти трябва.
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Мерси за линковете, но реално никои не ми казва от къде идва личния ми проблем...мм и аз незнам от къде идва и защо иска това допълнително кликане...
Личният ти проблем идва от това, че посоченият от теб пример е от сайт, който когато се пусне коментар, той първо следва да бъде одобрен от администратора на сайта, едва тогава ще бъде видим за всички. До тогава единствено ти (или който коментира) ще вижда(ш) собствения си коментар.
Това е най-простия интегрираш ФБ плъгин от самата негова база за девелопъра, без излишни плъгини, които вършат същата работа.
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Отделно ако сайтът е твой и ти имаш модераторски права над приложението си, нормално е да ти показва така, ако си сметнал за по-добре, че коментарите ти първо трябва да преминат през одобрение от администратор/модератор. Може да премахнеш тази рестрикция и те ще бъдат видими за всички веднага.
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Определено не е от това.

В момента проучвам няколко евентуални причини.

1. ФБ не вярва на сайта
2. OG tags не са както трябва
3.До колкото виждам няма много вяра на домейни с info / name и подобни
 
От: Добър WP plugin за FB коментари?

Фейсбук коментарите не са добра опция поради следните две причини:
- нямаш удобен начин да следиш всички написани коментари (има опция през Фейсбук, но липсват основни функционалности относно модерацията);
- забавя ти зареждането на страниците (с 1-2 секунди);
 

Горе