1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Договори в един сайт

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от sesma, Септ 13, 2017.

1. sesma

sesma New Member

Рег.:
    Септ 13, 2017
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,
    правя си сайт за дрехи, имам фирма и всичко, но не знам какво трябва да се напише в договора на сайта.
    Според мен трябва да има "Връщане и замени" и "Правила и условия", но откъде да ги взема?

Поздрави!

2. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,508
    Харесвания:
    531
    Точки:
    113
    Варианти:

1. Взимаш от друг такъв сайт и преправяш
    2. Консултираш се с Адвокат за "Общите условия" на сайта
    3. Измисляш си ги и стискаш палци всичко да е ок (няма да е ок :) )

3. Tsvetina

Tsvetina New Member

Рег.:
    Май 4, 2017
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
  4. bgseoeu

bgseoeu Active Member

Рег.:
    Май 5, 2012
    Съобщения:
    267
    Харесвания:
    44
    Точки:
    28
    Като елементарна насока - виж големите магазини какви информационни страници имат и следвай тях. Още по-елементарно - на редица места могат да бъдат открити задължителните изисквания за един сайт.

5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,106
    Харесвания:
    1,298
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Моя съвет е да попрочетен няколко, да придобиеш представа за възможни казуси, които да избегнеш и да направи твой, уникален и отговарящ на твоите нужни. Много сайтове взимат от друг и преправят някои неща, но реално това не отговаря дори на 50% от това, което при тях може да възникне като ситуация, и в същото време липсва. Да, работа е, но инвестираното време ще ти спести много пари, повярвай ми. ;) Иначе да, повечето неща са еднакви, но и много не са. За това си направи твои. Не е трудно, просто трябва да знаеш какво искаш. А ти мисля, че най-добре знаеш какво искаш за сайта си и бизнеса си.

Сподели страницата