Доживях да видя цена за клик

brad1985

New Member
Та значи днес в акаунта си доживях да видя клик от 0.86$ в БГ сайт и веднага полюбопитствах естествено за коя реклама става въпрос.
Познайте от раз - рекламата е Борисов/Костов - Продавам Боинг ....
С такива кликове реших и аз да събирам $ за Боинг:)
А при вас как е днес ?
 
Последно редактирано:
От: Доживях да видя цена за клик

Това не са реклами за клик, а би трябвало да се таксуват за импресии, тъй като съдържанието на банера (пояснение: той е анимиран) си е достатъчно показателен и рекламата си свършва работата без нужда от клик. Така рекламата хем си свършва работата, хем рекламодателят не плаща. Омръзнало ми е от такива рекламодатели тарикати. Какво като плащат и $1 за клик, щом рекламата си върши работа само с гледането (става въпрос за реклами свързани с offline неща, каквито са и изборите) и кликове няма. Само ми хаби импресиите и не ми носи справедлив дивидент.
Извод: Реклами на offline дейности (offline фирми, банки, туроператори, политически партии, кина, изложби, телевизионни програми и т.н.) плащащи за клик отнасят при мен бан от раз. Който неплаща, няма реклама. Тук да не е благотворително дружество?!
 
От: Доживях да видя цена за клик

Тая цена отдавна я знам аз, но това не ми попречи да бия шута на малоумните им реклами. Не всичко в тоя живот е пари!
 
От: Доживях да видя цена за клик

Тая цена отдавна я знам аз, но това не ми попречи да бия шута на малоумните им реклами. Не всичко в тоя живот е пари!
Явно не четеш внимателно. Говоря за въображаеми пари, от които получаваш символични жълти стотинки, докато рекламата си извършва пропагандата на аванта.

П.П.:
А иначе дори и да не беше етичния проблем за начина на плащане на този вид реклами, то моралния и мен би ме спрял. Не всичко е пари.
 
От: Доживях да видя цена за клик

тъй ли стана не стига дето са с нашите пари тези реклами ами и за начина на плащане са се уредили ....
наглост голяма от тяхна страна..да си натъпчат джобовете като за последно
 
От: Доживях да видя цена за клик

Цъкаха хората доста по тези реклами. Докато усетя, че ги има и успея да ги блокирам имаше бая кликове.
 
От: Доживях да видя цена за клик

Според мен са много тъпи реклами и по-скоро антиреклами.И мисля, че тези, които ги пускат си правят лоша услуга и лош пиар.Обаче защо пък да ги забранявам - тъкмо посетителите ще си направят правилните изводи за предстоящите избори и за собствения си избор.
Нали виждате, че и по телевизиите вървят същите простотии.
Кой ли малоумник ги е посъветвал , че с оплюване ще спечелят електората.:mrgreen:
 
От: Доживях да видя цена за клик

Абе четох в Свежото, че хакнали на Първия сайтчето и оставили паметно послание.
 

Горе