Доколко сериозен е вашия онлайн бизнес?

Каква част от доходите ви идва от онлайн бизнес?

  • Основната част от доходите.

    Votes: 14 30.4%
  • Известна част, но изкарвам повече пари с други дейности.

    Votes: 21 45.7%
  • Все още не изкарвам пари от онлайн бизнес.

    Votes: 11 23.9%

  • Общо гласове
    46
  • Poll closed .

TretiKolovoz

Well-Known Member
Реших да пусна анкета понеже е интересно да се види колко от хората тук са навлезли сериозно в онлайн бизнеса и за колко от тях това е само хоби или странично занимание. Като най-точно мерило за сериозността предлагам да вземем доходите.
 
Аз съм на 15 години тъй че от Интернет са ми основните приходи :)
Вместо да си давам парите за ваучети за wow като няколко идиота от моя клас аз се опитвам да ги изкарам от Интернет :) (и успявам де...)
 
Като се има предвид, че покрай онлайн бизнеса се научава толкова много за уеб дизайн (ако имаш амбиция да учиш ест.) , времето си струва най-малко заради това. Иначе и дохода е добър и ще става все по-добър. :)

П.п. iNDESiGN, бате, имаш ЛС, предполагам не си го видял.
 
И за мен все още е само като хоби и допълнителен доход. Смятам след като ме приемат във някой ВУЗ да започна да се занимавам много по - упорито и това да се превърне в основна част от доходите ми.
 
И за мен все още е само като хоби и допълнителен доход. Смятам след като ме приемат във някой ВУЗ да започна да се занимавам много по - упорито и това да се превърне в основна част от доходите ми.
бате и аз така смятах и сега съм в ТУ София и времето за нищо не ми стига , така че хубави си премисли нещата :mad:
 
Vetzkov, колега, и аз мислех същото да му кажа, обаче то си е до университета. Приятелите ми в УНСС имат три дена с по две лекции и два дена свободни. Думата "упражнения" не са я чували. :wink: Да не говорим за "протоколи" и "курсови задачи по ОИП" :lol:

Така че... който както се нареди. :)
 
Последно редактирано:
Мен брат ми е в ТУ София и знам за какъв гърч става дума... аз си мисля по скоро за ВИНС - Варна но това не гарантира много свободно време. Все пак имам превдид, че до тогава ще съм навлязал доста повечко в нещата и се надявам да правя истински пари, а сега също действам по въпроса, тея дни си купувам един домейн за блога и ще се занимавам бая с него, пък каквото излезе :) До края на даскалото съм решил и един афф сайт на английски да почна поне, но когато му дойде времето...
 
важното в ТУ е да се познава някой даскал , на времето имаше един по плуване :) заедно си пиехме водката от 1-и курс до последно - не съм имал никога проблеми със заверки упражнения чудесии :)

тоя бате не се ли спомина преди 4-5 години някъде заради проблема с алкохола? беше и тенис учител, единпът го улучих с топката по главата ама беше толкова мат, че нищо не усети :)
 
я я колеги кой курс сте и каква специялност и кой варянт по ОИП :)))
 
тоя бате не се ли спомина преди 4-5 години някъде заради проблема с алкохола? беше и тенис учител, единпът го улучих с топката по главата ама беше толкова мат, че нищо не усети :)

аха Коцето му викахме , незнаех че е починал !?! голем човек беше ако е той
 

Горе