Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

lamborghini.bg
papajohns.bg - тоя ще го продам скоро за 10 000 лв :)

То нали има някаква ситуация, където не може да регистрираш домейн на някоя известна марка, да не стане че напразно си си дал парите за бг домейн.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

То нали има някаква ситуация, където не може да регистрираш домейн на някоя известна марка, да не стане че напразно си си дал парите за бг домейн.

не работи това, изпробвано дори и да имаш фирма с такова име - не можеш да го вземеш от собственика му така лесно. все пак сме в бг :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

не работи това, изпробвано дори и да имаш фирма с такова име - не можеш да го вземеш от собственика му така лесно. все пак сме в бг :D

Интересна сага ще бъде, ето как nike .BG са си решили проблема с марката.. и вероятно си чакат офертата.

Но с пападжонс ще е друг филм, дори в Ърбан речника ги свързват с тях..
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Това пападжонс някаква пицария ли беше?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

хахаха.. на nike.bg има информация за древногръцката богиня Nike :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Не се лъжете че ще текнат пачките като ги изпреварите с домейна. Във фирмите работят пчелички, които трябва да искат разрешение от шефа-на-шефа-на-шефа-на-шефа за всеки похарчен лев. Никой не умира да хвърля хилядарки...

Изпробвано е... Трябва друг подход - контакт с decision-maker или вътрешен човек.
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

"Земах" си един еу x x ii, да видим какво ще се случи :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Не се лъжете че ще текнат пачките като ги изпреварите с домейна. Във фирмите работят пчелички, които трябва да искат разрешение от шефа-на-шефа-на-шефа-на-шефа за всеки похарчен лев. Никой не умира да хвърля хилядарки...

Изпробвано е... Трябва друг подход - контакт с decision-maker или вътрешен човек.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

споко, ако не го купят ще пиша колко са гадни пиците и обслужването и т.н. и ще го купят за да спра за двойни пари като са така хитри :D
 
  • Like
Реакции: sedo
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ще го купят, не виждам на какъв домейн ще развиват бизнес... тире ли да сложат? :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ще го купят, не виждам на какъв домейн ще развиват бизнес... тире ли да сложат? :D

Боже, аз един път само успях да купя домейн на една марка преди година ( марката фалира за 1 година ) и ми писаха. Аз и м казах 2000, защото видях, че не са особено сериозни. Тоя олигофрен ми вика 20 давам :shock:. И накрая си бяха купили - иметонамарката-годинанаосноваване.com :cry:
Толкова и успяха де, но няма гаранция дали ще ти го купят.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Толкова и успяха де, но няма гаранция дали ще ти го купят.

В момента компания Х развива проект за 100М+ в България и им се свидят няколко хилядарки (това след неуспял арбитраж в Регистър-а). Така че наистина няма гаранция :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

още един интересен взех - http://valeo.bg
понеже до дни почвам да продавам и чистачки. оригинални, директен внос
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

еклипс и пиксар (dot) gdn си взех за по 1$, ей така, пък може да излезе нещо.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

gdn --- това разширение от къде пък се появи??
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Някакво ново е, означавало глобал домейн нейм...и гледам хоп, tesla е свободно, та какво му плащаш, 1$ и разбира се го взех :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Да раздвижа малко темата - statiite(......)info - някой да не си го познае :D

Мисля да го направя една директория за статии набързо. Ще се радвам, ако някой прати някоя готова статия, колкото да запълним нулата. Естествено, имате си линк от нея ;)
 

Горе