Домейна, който регистрирахте днес

Колко време ви отнема трансфер на домейн между потребители в Godaddy, че пуснах един домейн и вече 5 дни стои на статус Changing Accounts и купувача ми орева главата, че го мамя понеже не го получава. От съпорта само ми казаха че се обработва заявката ми ?
 
Колко време ви отнема трансфер на домейн между потребители в Godaddy, че пуснах един домейн и вече 5 дни стои на статус Changing Accounts и купувача ми орева главата, че го мамя понеже не го получава. От съпорта само ми казаха че се обработва заявката ми ?

Има десет дни блокирани след прехвърлянето. Самият пуш обаче не трябва ли да става по-бързо?

Отдавна не съм пушвал ама сякаш ставаше ведната?

линкче: https://www.godaddy.com/help/move-a-domain-to-another-godaddy-account-822
 
Последните дни прехвърлих доста мои домейни от Godaddy към Domain.com, и винаги траеше от 5 до 6,8, че дори и 10 дена, то и си пише че прехвърлянето трае 10 бизнес дни.
Това е някаква да кажем "секюръти" опция, че ако искаш да се откажеш за прехвърлянето.
Ти към кого прехвърляш?
 
Последните дни прехвърлих доста мои домейни от Godaddy към Domain.com, и винаги траеше от 5 до 6,8, че дори и 10 дена, то и си пише че прехвърлянето трае 10 бизнес дни.
Това е някаква да кажем "секюръти" опция, че ако искаш да се откажеш за прехвърлянето.
Ти към кого прехвърляш?

той пише, че прехвърля между два акаунта в Godaddy а не между два регистратора
 
той пише, че прехвърля между два акаунта в Godaddy а не между два регистратора
Явно не съм разбрал.
Прехвърлянето между 2 акаунта в Godaddy винаги ми е ставало за 2 до 3 минути, като е необходимо само имейла и номера на акаунта на получателя.
 

Горе